Laptop Asus Vivobook Pro 15 OLED i5-13500H / 16 GB / 512 GB / W11 / RTX 4050 / 120 Hz (K6502VU-MA070W)

ID produktu: 13155905
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 1 pytanie
  • Dedykowany układ graficzny: NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU
  • Pamięć RAM (zainstalowana): 16 GB
  • Procesor: Intel Core i5-13500H
  • Przekątna ekranu: 15.6"
  • System operacyjny: Windows 11 Home
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje i usługi
Raty

Zachwyć świat najwyższą mocą

Wyzwolisz swoją kreatywność łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej – dzięki oferującemu ogromną wydajność laptopowi Vivobook Pro 15 OLED. Wyposażony w procesor 13. generacji Intel® Core™ z serii H, dwa wentylatory, system chłodzenia z trzema otworami oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ w wersji laptopowej, został zaprojektowany pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności we wszystkich zadaniach kreatywnych. Dlatego jest idealny dla artystów, vloggerów, twórców filmów, muzyków oraz wszystkich tych użytkowników, którzy cenią sobie dobrą rozrywkę. Dla zapewnienia maksymalnej mocy do rozgrywki zintegrowaliśmy przełącznik MUX, który pozwala wyzwolić pełną moc GPU. Dzieła wizualne każdego rodzaju będą wyglądać optymalnie na fantastycznym ekranie do OLED 2,8K, oferującym wyjątkowo płynną częstotliwość odświeżania 120 Hz i niezwykle dokładnie odwzorowane, żywe kolory. Ponadto gratką dla Twoich uszu będzie dźwięk potężnego systemu audio Dolby Atmos® z efektami dźwięku przestrzennego. Kreatywność bez ograniczeń – tylko z laptopem Vivobook Pro 15 OLED!

Rdzeń napędzający pracę twórczą

Fundamentem do łatwego tworzenia treści jest wydajność, a superwydajne komponenty laptopa Vivobook Pro 15 OLED umożliwiają łatwą i przyjemną pracę kreatywną YouTuberom, TikTokerom, podcasterom, vlogerom, muzykom, artystom i wszystkim innym twórcom. Potrzebujesz turbo przyspieszenia do wykonania trudnego zadania? Po prostu przełącz system w tryb Performance, aby wyzwolić pełną moc ze współczynnikiem TDP 90 W procesora Intel® Core™ i karty graficznej GeForce RTX™ w wersji laptopowej. Nawet 2 TB PCIe® SSD zapewnia Ci mnóstwo ultraszybkiej przestrzeni dyskowej na wszystkie Twoje projekty i pozwala błyskawicznie ładować klipy czy projekty koncepcyjne.

Znajdź swoją równowagę do pracy kreatywnej

Wydajna praca i efektywne tworzenie ostatecznych wersji projektów przychodzi łatwiej z tym szybkim laptopem: będziesz spędzać mniej czasu na czekaniu na wykonanie zadań, a więcej na tworzeniu doskonałych treści. Superszybki procesor – nawet Intel® Core™ bez trudu radzi sobie z pracą wielozadaniową, dzięki czemu unikniesz stresu nawet przy najkrótszych terminach realizacji projektów. Po włączeniu trybu Performance uzyskujesz jeszcze większą wydajność, zwiększając moc procesora do stałego współczynnika TDP na poziomie 45 W Vivobook Pro 15 OLED nigdy Cię nie zawiedzie, nawet wtedy, gdy nagle wpadniesz na różne niesamowite pomysły!

Więcej tworzenia, mniej czekania

Vivobook Pro 15 OLED wykorzystuje kartę graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ klasy studyjnej, która pozwoli Ci w pełni popuścić wodze wyobraźni i realizować koncepcje twórcze. Układy graficzne GeForce RTX™ z serii 40 są napędzane dedykowanymi rozwiązaniami sprzętowymi do ray tracingu, sztucznej inteligencji i przetwarzania wideo, przez co umożliwiają pracę kreatywną z maksymalną wydajnością. Zapewnij sobie niesamowicie realistyczną grafikę z zaawansowanymi funkcjami ray tracingu i DLSS. Możesz szybciej realizować swoje koncepcje, dzięki oszczędzającej czas akceleracji SI w najlepszych aplikacjach do projektów kreatywnych. Zawsze aktualne oprogramowanie firmware i maksymalną stabilność zapewnią Ci sterowniki NVIDIA Studio. Ponadto uzyskasz dostęp do pakietu narzędzi Studio, które wykorzystują moc architektury RTX do procesów pracy kreatywnej ze wspomaganiem sztuczną inteligencją.

Szybkość to jest to

Często bycie „casualowym” twórcą wcale nie jest takie bezstresowe, z wymagającymi harmonogramami i napiętymi terminami, nawet jeśli samemu/sama narzucasz sobie te terminy! Dlatego ważne jest, aby Twój laptop poradził sobie z każdym wyznaczonym mu zadaniem – bez żadnych problemów. Doskonałe chłodzenie jest niezbędne do osiągania maksymalnej wydajności, a technologia chłodzenia ASUS IceCool Plus zastosowana w laptopie Vivobook Pro 15 OLED wykorzystuje udoskonalone rurki cieplne 8 mm i 6 mm, dwa wentylatory i trzy otwory wentylacyjne, co efektywnie przyspiesza wymianę ciepła. Wirnik i 86 łopatek wentylatora są wykonane z wytrzymałego i lekkiego epoksydu z bocznołańcuchowego polimeru ciekłokrystalicznego (SCP). Dzięki mniejszemu poziomowi wibracji procesor Intel Core i karta graficzna NVIDIA mogą wydajnie pracować przy niesamowitym całkowitym współczynniku TDP do 90 W w trybie Performance. Mówiąc krótko: zawsze możesz polegać na tym, że laptop Vivobook Pro 15 OLED zapewni Ci najwyższą możliwą wydajność!

Jakość jest najważniejsza

W przypadku tworzenia treści wizualnych najważniejsza jest jakość wyświetlania, a to oznacza precyzyjnie odwzorowane i żywe kolory, głęboką czerń i jasną biel – dla obrazu o niesamowitym poziomie realizmu. Dostępny w maksymalnej konfiguracji ekran 2,8K OLED HDR w laptopie Vivobook Pro 15 OLED spełnia wszelkie wymagania: posiada certyfikację DisplayHDR™ True Black 600 z jasnością szczytową 600 nitów, certyfikat PANTONE® Validated potwierdzający profesjonalnej klasy dokładność odwzorowania kolorów, a także certyfikat TÜV Rheinland w zakresie niskiej emisji światła niebieskiego i pracy bez efektu migotania. Przygotuj się na pełną immersję i doskonałe efekty wizualne następnej generacji!

Doskonały ekran OLED klasy kinematograficznej

Ekran OLED w laptopie Vivobook Pro 15 OLED dysponuje najlepszą przestrzenią barw w tej klasie sprzętowej. Odwzorowuje kolory z najwyższym realizmem i dokładnością, zapewniając efekty wizualne klasy profesjonalnej. Dzięki temu idealnie nadaje się do pracy profesjonalnej i kreatywnej lub dla każdego, kto po prostu chce cieszyć się najlepszą wiernością odwzorowania barw. Ekrany OLED, dzięki zastosowanym specjalnym organicznym związkom emitującym światło, redukują szkodliwe niebieskie światło nawet o 70% w porównaniu z ekranami LCD. Przez to są one wyjątkowo przyjazne dla oczu i zmniejszają ryzyko uszkodzenia siatkówki.

Pierwszy ekran laptopowy OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, i czasem reakcji 0,2 ms zapewnia wiele korzyści, w tym najlepsze kolory i jakość obrazu do dowolnych treści. Począwszy od gier, poprzez tworzenie treści, aż po codzienną pracę i rozrywkę multimedialną – wszyscy użytkownicy mogą cieszyć się efektami wizualnymi o niespotykanej dotąd płynności. Jednym słowem: jest doskonały!

Doskonałe specyfikacje 120 Hz / 0,2 ms dla wyjątkowej wyrazistości wyświetlanego ruchu

Nowy wysokiej jakości ekran ASUS OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i czasem reakcji piksela 0,2 ms zapewnia niewiarygodnie płynny i wyraźny obraz. W rzeczywistości, co jest zaskakujące i wbrew powszechnym przekonaniom, ekran OLED 120 Hz / 0,2 ms jest szybszy niż ekran LCD IPS 165 Hz / 3 ms, ponieważ redukuje efekt powidoków w takim stopniu, że staje się praktycznie niezauważalny. Mówiąc najprościej, oznacza to, że nawet szybko zmieniające się efekty wizualne są wyświetlanie płynniej i wyraźniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wydaje się to sprzeczne z powszechnymi przekonaniami, że ekran OLED 120 Hz / 0,2 ms może przewyższyć pod względem szybkości konkurencyjne ekrany LCD 165 Hz / 3 ms. Jak więc jest to możliwe? Taka matryca LCD potrzebuje dokładnie 6,06 ms do odświeżenia jednej klatki, ale potrzebuje również kolejnych 3 ms czasu reakcji, aby przetworzyć prawidłowe kolory. Daje to w sumie czas 9,06 ms potrzebny do całkowitego załadowania obrazu. Ekran LCD 144 Hz / 12,5 ms potrzebuje jeszcze więcej czasu, aby wyświetlić pełną końcową klatkę każdego obrazu – 19,44 ms. Ale dzięki ekstremalnej szybkości reakcji ekran OLED 120 Hz / 0,2 ms potrzebuje tylko 8,5 ms na przetworzenie tego samego obrazu – jest więc szybszy nawet w porównaniu do ekranu LCD 165 Hz / 3 ms.

Możliwość dostosowania przestrzeni barw do różnych potrzeb

Przestrzeń barw ekranu można szybko i łatwo dostosować do różnych zadań lub preferencji. Dodatkowo do ultrażywych kolorów oferowanych w profilu natywnym, możesz również wybrać sRGB do tworzenia treści lub przeglądania stron internetowych, DCI-P3 do treści kinowych, a także Display P3 dla zapewnienia kolorów klasy filmowej, które zostały tak dopracowane, aby sprawdzały się również podczas codziennych zastosowań.

Idealna jasność i odcienie kolorów – w każdym miejscu

Niezależnie od tego, czy przebywasz w pełnym słońcu, czy też w ciemnym pomieszczeniu, w tle działa funkcja automatycznej regulacji jasności, dzięki której wyświetlany jest optymalny obraz. Takie rozwiązanie zapewnia większy komfort dla oczu i maksymalizuje czas pracy na baterię. Zintegrowany jest również czujnik kolorów, który wykrywa poziom oświetlenia otoczenia i automatycznie dostosowuje jasność i temperaturę barwową ekranu, aby zapewnić optymalny obraz odpowiednio do warunków otoczenia.

Stworzysz magiczne dzieła – z rozwiązaniem ASUS DialPad

Odkryj nowe metody pracy z opcjonalnym rozwiązaniem ASUS DialPad, intuicyjnym fizycznym sterownikiem, który umożliwia bardzo szybką i precyzyjną regulację parametrów w aplikacjach do pracy kreatywnej. Możesz łatwo zmieniać rozmiar pędzla lub szybko cofać wykonane czynności, co znacznie usprawni Twoje procesy pracy twórczej. Rozwiązanie to jest w pełni konfigurowalne i współpracuje z szeroką gamą różnych aplikacji!

Niezbędne połączenia

Szybkie i łatwe realizowanie koncepcji kreatywnych i udostępnianie ich całemu światu to zadanie, przy którym Vivobook Pro 15 OLED naprawdę błyszczy. Dostępny jest ultraszybki port Thunderbolt™ 4 USB-C™ obsługujący szybkie ładowanie i transfery danych z szybkością do 40 Gb/s, w pełni funkcjonalny port USB 3.2 Gen 2 Type-C®, a także port HDMI® 2.1 umożliwiający podłączenie zewnętrznego monitora o rozdzielczości do 8K, gdy tylko potrzebujesz większej przestrzeni do efektów wizualnych lub chcesz strumieniować wideo na telewizorze czy projektorze. Ponadto zintegrowano port RJ-45 zapewniający większą elastyczność w zakresie szybkich przewodowych połączeń sieciowych, Ponadto dostępny jest standardowy czytnik kart SD, który umożliwia szybką i łatwą wymianę danych.

Zaprojektowany, aby imponować

Nowa wypukła plakietka z logo i dwa stonowane odcienie kolorystyczne dodają stylu laptopowi Vivobook Pro 15 OLED. Ekspresyjne wzornictwo jest również widoczne po otwarciu pokrywy, gdzie przykuwają uwagę akcentujące paski na klawiszu Enter. Dzięki zawiasowi 180° umożliwiającemu ułożenie ekranu laptopa na płasko, możesz o wiele łatwiej udostępniać swoje kreatywne pomysły innym osobom. Kontynuacją motywu przewodniego wzornictwa jest klawisz ESC w jaskrawym kolorze pomarańczowym w stylu color blocking i napis Vivobook w strefie oparcia nadgarstków. Elementy te wyrażają pionierskie podejście w Twoim świecie kreatywności.

Twórz jeszcze dłużej

Aby zapewnić wydajną pracę w drodze i w podróży, Vivobook Pro 15 OLED został wyposażony w zapewniającą długi czas pracy baterię o pojemności 70 Wh, dzięki której może pracować niemalże nieustannie – przecież Twoja kreatywność też nie robi przerw! Możesz więc po prostu zrelaksować się w swojej ulubionej kawiarni lub na świeżym powietrzu, nie martwiąc się ładowaniem baterii!

Doskonale dopracowana klawiatura ErgoSense

Naszą misją w firmie ASUS jest zapewnienie interakcji człowieka z rozwiązaniami technologicznymi na jeszcze wyższym poziomie i bardziej intuicyjnych niż kiedykolwiek wcześniej. Najnowsza klawiatura ASUS ErgoSense została zaprojektowana pod kątem zapewnienia niezrównanych wrażeń z używania. Dzięki temu masz poczucie, że klawisze są w harmonii z Twoimi wrażeniami ruchowymi i dotykowymi. Twój komfort jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki takim rozwiązaniom klawiatura ErgoSense zapewnia niewiarygodnie satysfakcjonujące wrażenia, a optymalne odbicie i skok klawisza zostały obliczone z maksymalną precyzją. Wypróbuj klawiaturę ErgoSense, a bardzo szybko przekonasz się, jak łatwo i wygodnie możesz wykonać swoją pracę.

99% zatrzymanie rozwoju bakterii

Na powierzchni każdego laptopa znajdują się tysiące potencjalnie szkodliwych bakterii. Aby utrzymywać laptopa w higienicznym stanie, jest on chroniony przez ASUS Antimicrobial Guard – specjalną powłokę na powierzchni, która chroni przed bakteriami. Jak udowodniły badania naukowe, powłoka Antimicrobial Guard zatrzymuje rozwój bakterii o ponad 99% w czasie 24 godzin, co zapewnia, że powierzchnie Twojego laptopa dłużej pozostają w czystym i higienicznym stanie, a zarazem redukuje rozprzestrzenianie się potencjalnie szkodliwych bakterii przez kontakt.

Logowanie jednym dotknięciem przycisku

Uzyskanie dostępu do laptopa Vivobook Pro 15 OLED nigdy jeszcze nie było tak wygodne i bezpieczne. Dzięki czytnikowi linii papilarnych wbudowanemu we włączniku i funkcji Windows Hello nie musisz wpisywać hasła za każdym razem. Dlatego zamiast zapamiętywania hasła możesz w pełni skoncentrować się na pracy twórczej.

Osłona dla Twojej kreatywności

Vivobook Pro 15 OLED dysponuje zintegrowaną osłoną prywatności, którą nasuwa się na kamerę internetową, zapewniając natychmiastową prywatność i chroniąc Cię przed wzrokiem ciekawskich i dekoncentracją. Możesz używać swojego laptopa do tworzenia treści lub do rozgrywki – bez żadnych obaw.

Otocz się wspaniałym dźwiękiem

Aby zapewnić niezrównaną jakość dźwięku, Vivobook Pro 15 OLED został wyposażony w system dźwiękowy stereo z certyfikacją ekspertów od dźwięku z firmy Harman Kardon. Zapewnia wyjątkowo mocny i wciągający dźwięk, który jest krystalicznie czysty, dzięki czemu cieszysz się niezwykle immersyjną rozrywką i doskonałym dźwiękiem podczas komunikacji głosowej. Wciągający dźwięk wielowymiarowy Dolby Atmos® zapewnia pełną immersję w Twoich dziełach i pozwala Ci cieszyć się ulubioną rozrywką z efektami dźwiękowymi o oszałamiającym poziomie realizmu w muzyce, filmach i programach telewizyjnych.

Precyzyjnie dostrojony za pomocą technologii ASUS WiFi Master Premium

ASUS oferuje szeroki zestaw rozwiązań do łączności bezprzewodowej. Najnowsza karta Wi-Fi 6E w Twoim laptopie Vivoboook Pro 16 OLED umożliwia Ci błyskawiczne ładowanie treści z Internetu, a dodatkowo jest wspomagana technologią ASUS WiFi Master Premium, która zawiera funkcję ASUS WiFi SmartConnect i obsługuje WiFi Stabilizer. WiFi SmartConnect automatycznie wybiera najlepsze źródło sygnału Wi-Fi, dlatego Twój laptop płynnie łączy się z optymalnym w danym momencie sygnałem Wi-Fi i znanymi hotspotami mobilnymi. Technologia WiFi Stabilizer zapewnia najwyższą możliwą stabilność Twoich połączeń, a ponadto filtruje zakłócenia sygnału bezprzewodowego, dzięki czemu zawsze cieszysz się najwyższą szybkością przesyłu danych.

Laptop o najwyższej wytrzymałości, przetestowanej zgodnie z najbardziej rygorystycznym na świecie standardem stosowanym przez armię USA

Laptopy ASUS zostały zaprojektowane pod kątem zapewnienia niezwykłej wytrzymałości i są zgodne z rygorystycznym standardem MIL-STD-810H stosowanym przez armię USA. Są poddawane 8 rygorystycznym metodom testowym i 21 wymagającym procedurom testowym, które przewyższają standardy branżowe. W wyniku tego powstała gama produktów, które słyną z niezawodności i trwałości. Czynniki te zwiększają trwałość i wydłużają żywotność produktu, dzięki czemu możesz pracować, podróżować lub cieszyć się rozrywką, mając pewność, że Twój laptop ASUS jest gotowy na różne scenariusze zastosowań – nie tylko teraz, ale również i długo w przyszłości.

Moc do realizacji Twoich kreatywnych pomysłów

Creator Hub oferuje pulpit z najważniejszymi informacjami i umożliwia przełączanie pomiędzy różnymi trybami wydajności lub kalibrację kolorów ekranu. Jest to Twój osobisty portal, w którym możesz monitorować stan swojego laptopa, spersonalizować ustawienia lub zoptymalizować proces pracy. Możesz również skonfigurować spersonalizowane klawisze w ustawieniach sterowania, aby cieszyć się nieograniczoną kreatywnością.

Stworzony z myślą o ochronie planety Ziemi

Firma ASUS angażuje się dla postępu technologicznego w kierunku przyszłości zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju. Vivobook Pro 15 OLED jest wykonany z ekologicznych materiałów – zarówno samo urządzenie, jak i jego opakowanie. Czołowe ekologiczne znaki jakości i dopuszczenia, w tym certyfikaty EPEAT Silver, ENERGY STAR® i RoHS, które potwierdzają nasze zaangażowanie w ochronę planety Ziemi, a jednocześnie zapewnianie najlepszych możliwych rozwiązań dla naszych klientów.

Wyróżnione przez eksperta
  • Dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU
  • Pamięć RAM (zainstalowana) 16 GB
  • Procesor Intel Core i5-13500H
  • Przekątna ekranu 15.6"
  • System operacyjny Windows 11 Home
Produkt
Producent Asus
Kod producenta K6502VU-MA070W
EAN 4711387097526
Informacje podstawowe
Typ Laptop
Zastosowanie Dla Twórców (stacje robocze)
Kolor Niebieskie
Seria Asus VivoBook
Procesor
Rodzina procesora Intel Core i5
Procesor Intel Core i5-13500H
Liczba rdzeni / wątków 12/16
Pamięć
Pamięć RAM (zainstalowana) 16 GB
Pamięć RAM (maksymalna) 20 GB
Częstotliwość pamięci 4800 MHz
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne) 1/0
Dyski i napęd
Karta graficzna
Zintegrowany układ graficzny Intel Iris Xe
Dedykowany układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU
Pamięć karty graficznej 6 GB
Typ pamięci GDDR6
Wyświetlacz
Rozdzielczość 2880 x 1620
Powłoka matrycy Błyszcząca
Rodzaj ekranu Bez ekranu dotykowego
Częstotliwość odświeżania 120 Hz
Porty
Złącze HDMI Pełnowymiarowe
Złącza Audio 1
USB 2.0 Brak
Czytnik kart pamięci Tak
Łączność
Bateria
Pojemność akumulatora 70 Wh
Oprogramowanie
System operacyjny Windows 11 Home
Wersja językowa polska
Multimedia
Dodatkowe urządzenia wskazujące Brak
Kamera Z kamerą
Wymiary
Wysokość [cm] 2
Szerokość [cm] 35.6
Głębokość [cm] 23.5
Waga [kg] 1.8
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Masz pytania? 
b
bo...le
20.02.2024
Czy jest możliwość sprowadzenia tego komputera w wersji z kartą graficzną 4060?
W
Wirtuoz
20.02.2024
niestety ale nie ma takiej możliwości.
Zgłoś nadużycie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Jeżeli chcesz wysłać sprzęt do serwisu, skorzystaj ze strony http://asus-serwis.pl/
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(1)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od  , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.

Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!

Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

Zwykły zakup
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD   DO  
KOSZT DOSTAWY DLA KOSZYKA
OD  
CZAS NA ZWROT*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni
DARMOWY ZWROT
Dla produktów, które można nadać za pomocą Paczkomatu lub DPD pickup point
BRAK
Specjalista Morele | 01:35
Cześć!
Laptop Asus Vivobook Pro 15 OLED i5-13500H / 16 GB / 512 GB / W11 / RTX 4050 / 120 Hz (K6502VU-MA070W) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro! Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.