Laptop Acer Aspire 7551-7422 LX.PXE02.209
ID produktu: 442757
Dysk HDD 500GB
Pojemność nominalnaPojemność rzeczywistaLiczba zdjęć1Liczba plików mp32Liczba godzin filmów FullHD3
500 GB466 GB155 333133 000117
1 TB931 GB310 333266 000233
2 TB1863 GB621 000532 286466
3 TB2794 GB931 333798 286699
4 TB3725 GB1 241 6671 064 286931
1Zdjęcie = 3MB    2mp3 = 3,5MB    31h filmu FullHD = 4GB
Rozdzielczość HD+ 1600x900
Przekątna 17.3 cala
Napęd DVD
HDMI
D-sub
Windows 7
Wyróżnione przez eksperta
  • Pamięć RAM (zainstalowana) 4 GB
  • Przekątna ekranu 17.3"
  • System operacyjny Windows 7 Home Premium
Producent
Nazwa producenta Acer Inc.
Adres Xin Tai 5th Road 8F, No. 88,, brak New Taipei City 221, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Acer Italy S.r.l.
Adres Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese, IT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaAcer
Kod producentaLX.PXE02.209
Procesor
2.2 GHz
Pamięć
Pamięć RAM (zainstalowana)4 GB
Dyski i napęd
500 GB
Napędy
Wyświetlacz
17.3"