Laptop Acer Aspire 3 A315-23-R4NP
ID produktu: 8453962
Wulkan produktywności
Wyświetlacz o bogatej palecie barw
Szybka pamięć masowa
Mnóstwo portów
Stała łączność
Przemyślana konstrukcja
Wyróżnione przez eksperta
  • Dedykowany układ graficzny Brak
  • Pamięć RAM (zainstalowana) 8 GB
  • Procesor AMD Athlon Silver 3050e
  • Przekątna ekranu 15.6"
  • System operacyjny Windows 10 Home
Producent
Nazwa producenta Acer Inc.
Adres Xin Tai 5th Road 8F, No. 88,, brak New Taipei City 221, TW
Adres e-mail [email protected]
Podmiot odpowiedzialny
Nazwa podmiotu Acer Italy S.r.l.
Adres Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese, IT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaAcer
Kod producentaNX.HVTAA.001
EAN193199791092
Informacje podstawowe
TypLaptop
ZastosowanieMultimedialne
KolorCzarne
SeriaAcer Aspire 3
Procesor
AMD Athlon
2.3 GHz / 3.2 GHz
Liczba rdzeni / wątków2/2
Pamięć
Pamięć RAM (zainstalowana)8 GB
Pamięć RAM (maksymalna)16 GB
DDR4
Częstotliwość pamięci2400 MHz
Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne)1/0
Dyski i napęd
Brak
Brak
256 GB
NapędyBrak
Karta graficzna
Zintegrowany układ graficznyAMD Radeon RX Vega 2
Pamięć karty graficznejWspółdzielona z RAM
Typ pamięciNie dotyczy
Wyświetlacz
15.6"
Matowa
Rodzaj ekranuBez ekranu dotykowego
TN
Częstotliwość odświeżania60 Hz