Rękawice bardzo porządne, ale producent najwyraźniej pomylił target. To są rękawice robocze, więc przede wszystkim powinny być trwałe, później wygodne, a ładne ew. na końcu. A szwy w środku zbyt wygodne nie są, szczególnie gdy to jest sztywna skóra. Póki ich nie "stuningowałem" nożyczkami to ciężko było wytrzymać. :-(
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące