Ładowarka Puro Stacja bezprzewodowa Qi 10W z ładowaniem indukcyjnym czarna (FCCSQI10W1BLK)
ID produktu: 4914024
Bezprzewodowe ładowanie
Kabel ze złączem USB-A w zestawie
PURO Fast Wireless Charging Station QI Uniwersalna stacja bezprzewodowa USB-C z ładowaniem indukcyjnym Qi, 9 V / 1.1 A 10 W
Dzięki wysokiemu natężeniu (9 V / 1.2 A 10 W), stacja w niezwykle szybki sposób ładuje telefon umiejscowiony na jej powierzchni. Certyfikat QI wystawiony przez WPC (Wireless Power Consortium) potwierdza zgodność stacji z szybkim ładowaniem bezprzewodowym. W sytuacji, gdy urządzenie nie jest kompatybilne z technologią QI, ładowanie odbywa się ze standardową szybkością ładowania. Aby podłączyć stację do ładowarki sieciowej należy podłączyć ją przy pomocy kabla USB-C (w zestawie).
Wyróżnione przez eksperta
  • Amperaż 1.1 A
  • Quick Charge Nie
  • Rodzaj ładowarki Indukcyjna
Producent
Nazwa producenta SBS S.p.A.
Adres Via Circonvallazione S/N, 28010 Miasino, IT
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaPuro
Kod producentaFCCSQI10W1BLK
EAN8033830260995
Informacje podstawowe
Rodzaj ładowarki
Rodzaj złącza kabla
Techniczne
Nie
Liczba wyjść USB-A1
Amperaż1.1 A
Fizyczne
KolorCzarny
Waga [g]97
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |17:45
Cześć!
Ładowarka Puro Stacja bezprzewodowa Qi 10W z ładowaniem indukcyjnym czarna (FCCSQI10W1BLK) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.