
ŁADOWARKA DO HULAJNOGI I POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH 230V AC DC- 42V/2A 84W 6 wtyków DC, 5,5/8/12/17mm GX 9/16mm
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Ładowarka LXG94 to wszechstronny zasilacz, który doskonale sprawdzi się w przypadku hulajnóg, deskorolek elektrycznych oraz rowerów. Dzięki napięciu wyjściowemu 42V, jest idealnym rozwiązaniem dla akumulatorów 36V, co czyni ją niezbędnym akcesorium dla każdego miłośnika pojazdów elektrycznych.

W zestawie z ładowarką znajdują się adaptery, które umożliwiają podłączenie do szerokiej gamy modeli pojazdów elektrycznych. Kompatybilność z popularnymi markami, takimi jak Xiaomi, Hoverboard czy Manta Viper, sprawia, że LXG94 jest niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego entuzjasty elektrycznych środków transportu.
Ładowarka charakteryzuje się prądem wyjściowym 2A oraz mocą 90W, co zapewnia szybkie i efektywne ładowanie. Dodatkowo, inteligentna sygnalizacja pracy w postaci kontrolki LED informuje o statusie ładowania, co zwiększa komfort użytkowania.
Ładowarka działa w szerokim zakresie temperatur od -10°C do 40°C, co zapewnia jej niezawodność w różnych warunkach atmosferycznych. W trybie czuwania pobór mocy wynosi jedynie 0.8W, co czyni ją energooszczędnym rozwiązaniem.
Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością ładowania swojego pojazdu elektrycznego! Idealna do Twoich potrzeb – dostępna już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00