Ładowarka Crong Indukcyjna 3 A (CRG-PS15W-BLK)
ID produktu: 9380970
Bezprzewodowe ładowanie
Technologia Quick Charge
Dopasowane natężenie prądu
Ładowarka Crong wyposażona została w wysokiej klasy moduł ładujący Qi o mocy 15W, który zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie smartfona lub słuchawek bezprzewodowych (np. Apple AirPods Pro). Ładowarka w sposób automatyczny rozpoznaje model telefonu i dostosowuje prędkość ładowania do maksymalnej prędkości obsługiwanej przez to urządzenie (standardowe ładowanie 5W dla Android oraz szybkie ładowanie 7,5W-15W dla Apple lub Android).
Cechy produktu:
  • Wydajny moduł Qi o maksymalnej mocy 15W
  • Obsługa szybkiego ładowania do 15 W (wymagane odpowiednie źródło zasilania)
  • Automatyczne rozpoznawanie modelu telefonu i dopasowywanie prędkości ładowania
  • System wykrywania obiektów (Foreign Object Detection)
  • Solidna i elegancka obudowa z aluminium i szkła hartowanego
  • Anty-poślizgowy pierścień z silikonu od spodu obudowy (należy zdjąć folię zabezpieczająca)
  • Możliwość ładowania telefonu w etui ochronnym
  • Kabel USB-C do USB-C w zestawie z ładowarką
  • Zintegrowana dioda LED
Wyróżnione przez eksperta
  • Amperaż 3 A
  • Liczba ładowanych urządzeń 1
  • Quick Charge Tak
  • Rodzaj ładowarki Indukcyjna
Produkt
MarkaCrong
Kod producentaCRG-PS15W-BLK
EAN5907731987844
Informacje podstawowe
Rodzaj ładowarki
Rodzaj złącza kablaNie dotyczy
Liczba ładowanych urządzeń1
Kabel w zestawieNie
Techniczne
Tak
Liczba wyjść USB-ABrak
Liczba wyjść USB-CBrak
Amperaż
Moc ładowania15 W
Fizyczne
KolorCzarny
Długość przewoduNie dotyczy
Waga [g]Brak danych
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Zaznacz dodatkowe opcje
Zaznaczone opcje zostaną dodane do koszyka wraz z produktem
Dodatkowa gwarancja i ubezpieczenie
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |13:02
Cześć!
Ładowarka Crong Indukcyjna 3 A (CRG-PS15W-BLK) możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.