Kruzzel Zestaw do nurkowania- zabawki (24247)
- Rodzaj: Do wyławiania z wody
- Zobacz pełną specyfikację
Kruzzel Zestaw do nurkowania- zabawki (24247)
- ZABAWKI DO POSZUKIWAŃ POD WODĄ - w zestawie znajdują się 4 wielkie, kolorowe ryby wykonane z PP, które opuszczają dno po wrzuceniu do wody, poruszając się razem z prądem wody. Na ich ogonach znajdują się oznaczenia punktów, co umożliwia wprowadzenie rywalizacji podczas zabawy w nurkowanie. Dodatkowo, w zestawie znajdują się 3 mniejsze ryby wykonane z PVC, które ładnie pasują do reszty zestawu, dostarczając jeszcze więcej przyjemności. 4 torpedy w kształcie rekinów, wykonane z PVC, z oznaczeniami punktów pod płetwą grzbietową, są świetne do rzucania i łapania pod wodą. Ich aerodynamiczna konstrukcja umożliwia szybkie poruszanie się w wodzie, przez co są ulubioną zabawką podczas zabawy w nurkowanie.
- WYJĄTKOWA ZABAWA ZESTAWEM - zestaw zawiera również 4 pałki wykonane z PP. Po wrzuceniu do wody, pałki opadają na dno i stoją pionowo, delikatnie poruszając się z prądem wody, co stwarza świetne możliwości do zabawy i wyzwania dla małych nurków. Na jednym końcu pałek znajdują się oznaczenia punktów, co dodaje dodatkowy aspekt rywalizacji. W zestawie są również 3 ośmiornice z głowami wykonanymi z PP i jaskrawymi mackami z ABS, które unoszą się na dnie i poruszają się wraz z ruchem wody. Dzięki wyrazistym kolorom, można łatwo dostrzec ośmiornice pod wodą. Zestaw do nurkowania zawiera również 3 grzechotki wodorostów wykonane z PP. Po opadnięciu na dno, długie listki wodorostów z pianki EVA falują w wodzie, tworząc realistyczny efekt podwodnego świata. Grzechotki wodorostów dodają stymulacji sensorycznej podczas zabawy.

- ZABAWA W POSZUKIWANIE SKARBÓW - zestaw do nurkowania nie mógłby się obejść bez pirackiego skarbu! W zestawie znajdują się elementy skarbu takie jak statek, monety i koniki morskie wykonane z PP, które po opadnięciu na dno stanowią świetny cel dla małych odkrywców. Każdy element skarbu ma oznaczone punkty, co wprowadza element rywalizacji i motywuje dzieci do nurkowania w celu znalezienia i zdobycia ukrytych skarbów. Zabawa w poszukiwanie skarbu rozwija wyobraźnię i dodaje emocji do każdej nurkowej przygody.
- WOREK NA PLECACH - zestaw zawiera również praktyczny worek na plecy. To lekki i funkcjonalny dodatek, idealny do przenoszenia zabawek. Worek jest zamykany za pomocą sznureczków, które mogą również służyć jako szelki. Jest lekki, wygodny, trwały i odporny na przetarcia, a jednocześnie łatwy do czyszczenia. Ten poliestrowy worek szybko schnie, co czyni go dobrym wyborem na różne warunki pogodowe.

SPECYFIKACJA ZESTAWU:
- materiał: PP, PVC, EVA, poliester
- wymiary rybki: 20 x 14,5 cm
- waga: 0,8 kg
- waga w opakowaniu: 1 kg
W ZESTAWIE:
- 4 pierścienie w kształcie ryby
- 3 ośmiornice
- 3 rybki
- 2 koniki morskie
- 3 wodorosty
- 4 pałeczki
- 2 monety
- 4 rekiny
- 1 statek
- worek

Zestaw jest idealny do zabawy w wodzie, dlatego z pewnością sprawdzi się w każdym basenie. Dzieci mogą rzucać zabawki do wody i nurkować, aby je zebrać. W akwaparkach, gdzie dostępne są różnorodne atrakcje wodne, zestaw umożliwia dzieciom zabawę pod wodą i urozmaica czas spędzony w parku wodnym. Na plażach lub w jeziorach, o mniejszej głębokości wody, dzieci mogą używać zestawu do zabawy w płytkiej wodzie. Zestaw jest również doskonały do zabaw w domowych basenach ogrodowych, gdzie dzieci mogą bezpiecznie bawić się w wodzie pod opieką dorosłych. W miejscach, gdzie odbywają się zajęcia rekreacyjne dla dzieci, zestaw może stanowić dodatkową atrakcję podczas zabaw wodnych.
- Rodzaj Do wyławiania z wody
Market
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu