
KOZŁOWSKI SZELKI SKÓRA NR 1/40 CZARNE
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Łącząc funkcjonalność z elegancją, KOZŁOWSKI SZELKI SKÓRA NR 1/40 CZARNE to doskonały wybór dla każdego psa. Wykonane z naturalnej skóry, te szelki oferują nie tylko wygodę, ale także stylowy wygląd, który z pewnością przyciągnie spojrzenia podczas spacerów.

Naturalna skóra, z której wykonane są szelki, zapewnia ich wysoką jakość oraz długotrwałe użytkowanie. Dzięki temu, szelki KOZŁOWSKI są odporne na uszkodzenia, co czyni je idealnym wyborem dla aktywnych psów.
Regulowane paski umożliwiają precyzyjne dopasowanie do sylwetki Twojego pupila. Dzięki temu, szelki oferują maksymalny komfort, eliminując ryzyko otarć i dyskomfortu podczas spacerów.
KOZŁOWSKI SZELKI SKÓRA NR 1/40 CZARNE zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Solidne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że są one odporne na codzienne zużycie, co czyni je inwestycją na lata.
Elegancki czarny kolor szelków sprawia, że są one nie tylko praktyczne, ale również stylowe. Doskonale komponują się z różnymi stylami ubioru, co czyni je uniwersalnym dodatkiem dla każdego psa.
Naturalna skóra jest łatwa w pielęgnacji, co pozwala na szybkie utrzymanie szelek w czystości. Dzięki temu, możesz cieszyć się ich estetycznym wyglądem przez długi czas.
Zamów teraz, aby zapewnić swojemu psu najlepszy komfort i styl! Szelki KOZŁOWSKI to znakomity wybór, dostępny już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00