Konwertery światłowodowe
Do koszyka

Konwerter światłowodowy TP-LINK MC210CS

ID produktu: 292801
(4)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie (4)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Zastosowanie produktu

 Media konwerter MC210CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC210CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 15 km.

 

 

Symbol producenta MC210CS
Nazwa produktu TP-Link MC210CS konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km
Producent TP-Link
Klasa produktu Konwerter medialny
 
 
 
Protokół sieciowy i typ złącza 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Protokół sieciowy i typ złącza 2 GigabitEthernet 1000BaseLX - SC
Typ okablowania światłowód jednomodowy 9/125
Dodatkowe informacje  •  zasięg światłowodu - 15km
   •  długość fali 1310nm

Specyfikacja

Opinie (4)

(4)
5/5
(4)
100% osób poleca
ten produkt
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
jest ok, nie zrywa połączenia, nie zawiesza się
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (4)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: APC 17 Rack LCD Console 1U (AP5717), HP C6602R, Gerlach grillowa Natur 28cm , Trixie TUNEL DLA MAŁYCH ZWIERZĄT DREWNO, Juwel Podstawa 835 SB czarny, FEMANGA Bakto Fit 500ml, Hama uRage SoundZ 7.1 (113746), StarTech USB-C, DVI, RJ45, DKT30CDVPD, Bantex SKOR.BANTEX A4 MAXI CZER. 3242 SKOROSZYT - 3242-09, SELECTA H.T.C. HERBA MAX OBROŻA ZIOŁOWA D/PSA 75CM, Philips Master TL-D Food liniowa T8 G13 58W 2800lm 3800K (871150070623240), Titanum Przekladka A4 5KOL PP IK05, G3Ferrari Blender Kielichowy G3Ferrari G20401 red, 3MK Etui NC LG G6 Natural Case, Lenovo Yoga Book 10.1" (ZA0W0061PL), Extreme sieciowa Extreme iPhone 7 3.1A (NTC31IU), Accura chusteczka Big Tube ACC1008, JetWorld Toner Cyan do Brother HL3142 3152 3172 / DCP9017 9022 9142 / MFC9332 9342 / TN246C / 2200 stron / zamiennik uniwersalny, Emos 20W, 2452lm, 4100K, E27 (ZQ5181)