Konwertery światłowodowe
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Konwerter światłowodowy Planet FT-802

ID produktu: 105480
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Opis Techniczny:

Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover
Łącze optyczne 1 x SC ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej.
Łącze fizyczne FX - 1310nm / 2km; FastEthernet Cat. 5
Typ portów -
Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 802.3u
Przepustowość 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.
Sygnalizacja LED Tak
Zasilanie Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej.
Wymiary (wys x szer x gł) 70 x 26 x 94 mm
Waga 0,2 kg
Opis Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.
Informacje dodatkowe Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps. , O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch.
www http://www.planet.pl

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
FT802
EAN
4711213680526
Charakterystyka
Obsługiwane standardy
IEEE 802.3
IEEE 802.3u
Temperatura pracy [°C]
0 - 50
Wilgotność [%]
5 - 90
Wymiary
Długość [mm]
97
Szerokość [mm]
69
Wysokość [mm]
26
Waga [g]
200

Opinie

(0)
Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi

(0)
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Ubiquiti EdgeRouter ER-X-SFP, 3MK Szkło FlexibleGlass na Microsoft Lumia 550, UNI-MAX Długopis Maxflow niebieski (12szt) (238949), Bantex A3 55mm czarny (400000113), Mercury Etui JellyCase do Samsung S8 G950 limonkowe (BRA005653), Toor Electronic TR-295-K TOOR - 266424, Hansgrohe Talis stojąca chrom (32035000), MSI GE75 Raider 8SE-052PL, Zeiss CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA ZEISS EKRANÓW TABLETÓW LAPTOPÓW 10 SZT. (ZS581999), Mesio.pl PA462 żółty (279104), MyScreen Protector Folia Antireflex do Samsung Sony Xperia E4, Huawei HUAWEI Ładowarka samochodowa SuperCharge CP37, Freedom Factory Kick-Ass 2 Steam Gift, XSPC RayStorm Neo CPU AMD AM4, JetWorld Toner Czarny DELL 1720 zamiennik 593-10237 / Black / 6000 stron uniwersalny, Blaupunkt Komplet filtrów do odkuirzacza VCC301, Blaupunkt ACC016