
KONWERTER RS232-RSTTL SATEL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Konwerter RS232-RSTTL SATEL to niezawodne urządzenie, które umożliwia łatwe połączenie modułu ETHM-1 Plus z centralami alarmowymi PERFECTA 64 M oraz VERSA. Dzięki temu konwerterowi możesz cieszyć się pełną kompatybilnością z różnymi systemami alarmowymi, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto pragnie zwiększyć funkcjonalność swojego systemu zabezpieczeń.

Ten konwerter został stworzony z myślą o współpracy z popularnymi modułami, takimi jak ETHM-1 Plus, a także centralami alarmowymi PERFECTA 64 M i VERSA. Dzięki temu możesz łatwo zintegrować swoje urządzenia, co pozwala na efektywne zarządzanie systemem alarmowym w Twoim domu lub biurze.
Konwerter RS232-RSTTL SATEL jest wyposażony w wskaźniki LED, które informują o stanie pracy urządzenia. Dzięki nim masz pełną kontrolę nad funkcjonowaniem konwertera, co zwiększa komfort użytkowania i pozwala na szybką reakcję w przypadku jakichkolwiek problemów.

Urządzenie zasilane jest napięciem 12 V DC, co jest kluczowe dla prawidłowego działania z centralą PERFECTA 64 M. Dodatkowo, konwerter posiada zaciski śrubowe, które zapewniają stabilne i bezpieczne połączenie zasilania, co jest istotne dla niezawodności całego systemu alarmowego.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą wydajnością i funkcjonalnością swojego systemu alarmowego! Idealny wybór dla Twoich potrzeb – dostępny już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu