
Komputer Maxdata Favorit MAXDATA FAVORIT 1000 FAVORIT 1000 C352 1024 240 XPP 211525_3
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | 211525_3 |
| System operacyjny | Oryginalny Microsoft(R) Windows(R) XP Professional |
| Płyta główna | Asus P5VDC-TVM VIA P4M900 |
| Platforma komputerowa | Maxdata |
| Procesor (rodzina) | Intel Celeron D |
| Procesor (opis) | Celeron D352 3,2 GHz |
| Pamięć zainstalowana (pojemność) | 1024 MB |
| Pamięć (opis) | 1x 1024 |
| Karta graficzna | onboard |
| Karta muzyczna | onboard |
| Napęd FDD | Brak |
| Napęd optyczny (rodzina) | DVD-ROM |
| Dysk twardy (pojemność) | 240 GB |
| Dysk twardy (opis) | 1X80GB + 1X160GB |
| Obudowa | Mini Tower ATX 350 W black |
| Klawiatura | Tak |
| Mysz | Tak |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu