
Komputer Maxdata Favorit 5000IM Favorit 5000 BTX E6300/1024/DVDRW/DOS 531300
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Procesor: | Intel Core 2 Duo E6300, 1,86 GHz |
| System operacyjny: | DOS |
| Płyta główna: | Intel DQ965COKRMX1, chipset I965G |
| Pamięć RAM [MB]: | 1x1024MB DDR2 |
| Dysk twardy [GB]: | 160 GB 7200 RPM SATA |
| Karta graficzna: | Integrated Intel graphics card (GMA 965), 256 MB, D-Sub / DVI |
| Karta dźwiękowa: | Karta Dźwiękowa zintegrowana zg. z AC97 |
| Karta sieciowa: | Zintegrowana, Intel 10/100/1000 ze wsparciem dla PXE |
| Modem: | Nie |
| Wbudowane napędy: | DVDRW, FDD 1,44 |
| Sloty: | 2xPCI Slots (33 MHz / 32 bit) 1xPCI Express x16 1xPCI Express x1 |
| Porty panelu tylnego: | 2 x USB 2.0 z przodu obudowy, 4 x USB 2.0 z tyłu obudowy, 2 x USB 2.0 na płycie, 1 x równoległy, 1 x szeregowy, Line-In, Line-Out, Mic-In, 1 x RJ45, 2 x PS/2, Audio z przodu, Porty Fire Wire (1394) 1 zew / 1 wew |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Obudowa: | Micro Tower BTX, 350W, |
| Gwarancja: | 36 miesięcy typu "Door to Door" |
| Inne: |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00