
Komputer Lenovo ThinkCentre M90 Pro G4 Core i5-13500, 16 GB, 512 GB SSD Windows 11 Pro
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Rodzina procesorów Intel Core i5 uwzględnia wiele zróżnicowanych układów. Najnowsze jednostki wyróżniają się nowoczesną architekturą i kapitalną częstotliwością taktowania. Seria obejmuje uniwersalne modele, które wpiszą się w zakres oczekiwań wymagających użytkowników. Te wysokiej klasy podzespoły znakomicie sprawdzą się przy codziennej pracy, a także zagwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Postaw na nowoczesne i praktyczne rozwiązanie.

Komputer All in One z zasobem 16 GB pamięci RAM to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Tak wyposażony sprzęt sprawdzi się znakomicie przy codziennej pracy i rozrywce. Z powodzeniem uruchomimy profesjonalne oprogramowanie, a także będziemy doskonale bawić się przy znakomitych grach. Takie rozwiązanie znajdzie wiele zastosowań zarówno w domu, jak i w biurze. Postaw na nowoczesne podzespoły i ciesz się kapitalnym komfortem użytkowania.

Dysk SSD o pojemności 512 GB to doskonała propozycja dla wymagających klientów. Możliwość zapisu dużej ilości danych, wytrzymała konstrukcja oraz ponadprzeciętna kultura pracy to atuty, obok których trudno przejść obojętnie. Wybierz ten zaawansowany model i ciesz się kapitalnym komfortem pracy i rozrywki. Z takiego rozwiązania skorzystało już wielu użytkowników, którzy zawsze stawiają na nowoczesne technologie.

Komputer All in One z ekranem o przekątnej 27" stanowi doskonałą propozycję dla najbardziej wymagających klientów. Taki sprzęt sprawdzi się znakomicie zarówno w biurze, jak i w domu. Duża przestrzeń robocza zapewni idealne warunki pracy nad projektami graficznymi, a także wpisze się w zakres preferencji miłośników gier czy filmów. Postaw na sprzęt z szerokim ekranem i ciesz się niezrównanym komfortem użytkowania każdego dnia.

Technologia Bluetooth gwarantuje bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu pomiędzy komputerem All in One a innymi urządzeniami, które również obsługują ten standard komunikacji. Takie rozwiązanie pozwoli np. przesyłać zdjęcia i filmy do smartfona, tableta czy telewizora. To doskonała propozycja dla wymagających klientów, dla których szeroki dostęp do nowoczesnych technologii stanowi istotne kryterium zakupu.
Komputer All in One ThinkCentre M90a Pro G4 AIO
Jednym z najbardziej imponujących elementów tego komputera jest 27-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, co gwarantuje niesamowicie ostre i klarowne obrazy. Dzięki proporcjom 16:9 oraz matowej powierzchni matrycy, użytkownicy mogą cieszyć się doskonałą jakością obrazu bez zbędnych refleksów czy odblasków.
Procesor Intel Core i5 trzynastej generacji zapewnia niezwykłą moc obliczeniową, umożliwiając szybkie i płynne działanie nawet podczas wykonywania najbardziej wymagających zadań. Z taktowaniem do 4.8 GHz, ten komputer dosłownie rozprawi się z każdym zadaniem, jakie postawi przed nim użytkownik.
Ponadto, 16 GB pamięci RAM oraz 512 GB pamięci wewnętrznej zapewniają wystarczającą przestrzeń do przechowywania plików, aplikacji i danych, co sprawia, że praca staje się bardziej efektywna i wydajna. Dodatkowo, z systemem operacyjnym Windows 11 Pro, użytkownicy mogą cieszyć się najnowszymi funkcjami i zabezpieczeniami, które sprawiają, że korzystanie z komputera staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.
Komputer All in One ThinkCentre M90a Pro G4 AIO to nie tylko narzędzie pracy, ale także elegancki element wystroju każdego biura czy domowego biurka. Jego minimalistyczny design w kolorze czarnym sprawia, że doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, dodając mu nowoczesności i stylu.
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre M90a Pro Gen4 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13500 |
| Intel vPro | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x Thunderbolt 4 |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB4 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Monitor Stand Full Function (Lenovo) |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 411.04 mm |
| Wysokość (maks.) | 521.81 mm |
| Szerokość | 613.6 mm |
| Głębokość | 219.81 mm |
| Waga | 11.2 kg |
| Informacje o gwarancji | 3-lata, Onsite |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

