
Komputer Lenovo ThinkCentre A57 SDJ7EPB
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Kod Producenta | SDJ7EPB |
| System operacyjny | MS Windows Vista Business 32-bit Polish 1pk DVD |
| Procesor (rodzina) | Intel Pentium Dual Core |
| Procesor (opis) | E2200, SUPER WYDAJNY PROCESOR DWU RDZENIOWY 2,2GHz |
| Pamięć zainstalowana (pojemność) | 1 GB |
| Pamięć (opis) | PC2-5300 DDR2 SDRAM |
| Karta graficzna | Intel Graphics Media Accelerator 3100 |
| Karta muzyczna | ALC662 |
| Napęd FDD | Brak |
| Napęd optyczny (rodzina) | DVD-REC |
| Napęd optyczny (opis) | DVD Recordable 40X Max |
| Dysk twardy (pojemność) | 160GB |
| Dysk twardy (opis) | SATA |
| Obudowa | TOWER |
| Klawiatura | Tak |
| Mysz | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Płyta z Windows XP Pro, Adobe Acrobat Reader, Diskeeper Lite from Diskeeper, Google Desktop, Google Picasa 2, Google Toolbar, InterVideo WinDVD |
| Informacje dodatkowe | External microphone (back), 6 USB 2.0 (2 front, 4 back), 2 Internal High Speed USB 2.0, |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

