
Komputer Intel NUC 12 Pro NUC12WSKi5 Intel Core i5-1240P
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
Mini PC w odróżnieniu od komputerów stacjonarnych nie zajmuje wiele miejsca na biurku. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu możesz schować urządzenie w dyskretnym miejscu, a niektóre z minikomputerów zamocować z tyłu monitora za pomocą mocowania VESA. Mini PC oferuje moc laptopa lub komputera klasy podstawowej, dzięki czemu z łatwością radzi sobie z większością potrzeb związanych z komputerami biurowymi.

Urządzenie obsługuje szóstą generację technologii WiFi, dzięki czemu umożliwia korzystanie z najnowszej łączności sieciowej. WiFi generacji szóstej umożliwia pracę z częstotliwością 2.4 Ghz oraz 5 Ghz oraz gwarantuje wysokie prędkości nawet przy jednoczesnej obsłudze wielu urządzeń. Szósta generacja WiFi świetnie sprawdzi się podczas wymagającego korzystania z sieci w biurze jak i w domu. WiFi gen. 6 to doskonałe rozwiązanie dla bardzo wymagających użytkowników, którzy stawiają na komfort pracy oraz szybkość użytkowania.

Minikomputer dzięki popularnej technologii Bluetooth jest w stanie zapewnić Ci bezprzewodową komunikację oraz wygodne użytkowanie urządzenia. Wbudowany moduł jest bardzo przydatny w codziennym użytkowaniu Mini PC oraz pozwala na łączność z urządzeniami peryferyjnymi np. w celu wymiany danych lub parowania urządzeń.

| Informacje o produkcie | |
| Model | NUC 12 Pro NUC12WSKi5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-1240P |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 |
| Komunikacja | Bluetooth LAN 10/100/1000/2500 WiFi 802.11 ax |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A 3 x USB 3.1 Type-A 2 x USB 3.1 Type-C |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 IoT Enterprise Windows 10 Pro Ubuntu Windows 10 Home Linux Windows 11 Pro |
| Obudowa | Mini PC (Intel NUC etc.) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 117 x 112 x 37 mm |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00



