
Komputer HP xw4600 PW475EA
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Procesor: | Intel Core2 Quad Q9300 -2,5 GHz, 8 MB pamięci podręcznej L2, Magistrala FSB 1333 MHz |
| System operacyjny: | Oryginalny Windows VistaŽ Business 32-bitowy lub oryginalny Windows XP Professional 32-bitowy |
| Płyta główna: | |
| Pamięć RAM [MB]: | 2 GB |
| Dysk twardy [GB]: | 500 GB |
| Karta graficzna: | |
| Karta dźwiękowa: | Zintegrowana karta dźwiękowa High Definition z obsługą funkcji Jack Retasking, opcjonalnie karta dźwiękowa PCI Sound Blaster X-Fi Xtreme Music |
| Karta sieciowa: | Wbudowana karta sieci LAN Gigabit Broadcom 5755 Netxtreme PCIe, opcjonalna karta Gigabit Broadcom 5751 Netxtreme PCIe |
| Pamięć cache [KB]: | 8 MB |
| Wbudowane napędy: | DVD+/-RW |
| Sloty: | 7 gniazd: 2 gniazda karty graficznej PCI Express (x16), 1 PCI Express (x16 mechanicznie, x4 elektrycznie), 1 PCI Express (x1) oraz 3 gniazda PCI starszego typu o pełnej długości |
| Porty panelu tylnego: | 7 portów USB 2.0, 1 port SATA (zewnętrzny), 1 standardowy port szeregowy, 1 port równoległy, 2 porty PS/2 (klawiatury i myszy), 1 gniazdo RJ-45 do wbudowanej karty Gigabit LAN, wejście i wyjście audio, gniazdo mikrofonu;2 porty USB 2.0 (wewnętrzne) |
| Kolor: | Szaro-czarna |
| Obudowa: | |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Wymiary [mm]: | 168 x 456 x 450 mm |
| Waga: | 15 kg |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00