
Komputer HP HP AiO 24-cr0003nw Ryzen 5 7520U 23 8 FHD AG IPS 16GB_DDR5 SSD512 Radeon 610M Win11 2Y Shell White
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
AMD Ryzen to rodzina wielordzeniowych procesorów opartych na architekturze Zen. Pierwsze układy serii zadebiutowały na rynku już w 2017 roku. Od tamtego czasu producent stale udoskonala jednostki, wprowadzając coraz to bardziej zaawansowane modele. Użytkownicy mogą więc liczyć na ponadprzeciętny komfort pracy i rozrywki. Tak wyposażony komputer sprawdzi się doskonale zarówno w domu, jak i w biurze.

Komputer All in One z zasobem 16 GB pamięci RAM to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Tak wyposażony sprzęt sprawdzi się znakomicie przy codziennej pracy i rozrywce. Z powodzeniem uruchomimy profesjonalne oprogramowanie, a także będziemy doskonale bawić się przy znakomitych grach. Takie rozwiązanie znajdzie wiele zastosowań zarówno w domu, jak i w biurze. Postaw na nowoczesne podzespoły i ciesz się kapitalnym komfortem użytkowania.

Dysk SSD o pojemności 512 GB to doskonała propozycja dla wymagających klientów. Możliwość zapisu dużej ilości danych, wytrzymała konstrukcja oraz ponadprzeciętna kultura pracy to atuty, obok których trudno przejść obojętnie. Wybierz ten zaawansowany model i ciesz się kapitalnym komfortem pracy i rozrywki. Z takiego rozwiązania skorzystało już wielu użytkowników, którzy zawsze stawiają na nowoczesne technologie.

Ekran o przekątnej 23.8" zapewni komfort użytkowania przy zróżnicowanych zastosowaniach. Optymalne pole robocze pozwoli Ci obsługiwać wiele profesjonalnych programów, a także świetnie bawić się przy ulubionych grach. Kolejnym atutem takiego rozwiązania jest kapitalna wygoda podczas oglądania filmów czy przeglądania stron internetowych. To bez wątpienia propozycja dla najbardziej wymagających klientów.

Ekrany Full HD cieszą się dużym uznaniem wśród wymagających użytkowników. Wysoka rozdzielczość pozwoli dostrzec każdy detal, co zapewni znakomite warunki pracy oraz bezkompromisową wygodę rozrywki. Bez problemu skorzystasz z wielu programów graficznych, obejrzysz ulubione filmy i będziesz doskonale bawić się przy najlepszych grach. Wybierz komputer All in One z wysokiej klasy ekranem, a żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze!

Technologia Bluetooth gwarantuje bezprzewodową komunikację krótkiego zasięgu pomiędzy komputerem All in One a innymi urządzeniami, które również obsługują ten standard komunikacji. Takie rozwiązanie pozwoli np. przesyłać zdjęcia i filmy do smartfona, tableta czy telewizora. To doskonała propozycja dla wymagających klientów, dla których szeroki dostęp do nowoczesnych technologii stanowi istotne kryterium zakupu.
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran matowy | Tak |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | 7520U |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache procesora | 4 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
Pamięć
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 5500 Mhz |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
Grafika
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
Audio
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Kamera
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ kamery HD | HD |
| Kamera prywatności | Tak |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s100 Mbit/s1000 |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Konstrukcja
| Nazwa koloru | Shell white |
| Kolor produktu | Biały |
Wydajność
| Typ produktu | All-in-One PC |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
Cechy charakterystyczne marki
| Rodzaj głośników HP | HP Dual Speakers |
| Przednia kamera HP | HP TrueVision HD |
Moc
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Waga i rozmiary
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 186,3 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 484,9 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,53 kg |
Szanse na przetrwanie
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAREPEAT Gold |
Zawartość opakowania
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
Pozostałe funkcje
| Obudowa | All-in-One |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
Szczegóły Techniczne
| Waga produktu | 5,27 kg |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00