
Komputer Fujitsu-Siemens Esprimo Q5030 Q5030PPAD5PL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | VFY:Q5030PPAD5PL |
| Nazwa produktu | ESPRIMO Q5030 C2D T5800 2GB 160GB BT WiFi no OS |
| Typ obudowy komputera | Mini PC |
| Nazwa rodziny produktów | ESPRIMO Q5030 |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt. |
| Typ zainstalowanego procesora | Intel Core 2 Duo |
| Kod procesora | T5800 |
| Częstotliwość procesora | 2 GHz |
| Częstotliwość szyny FSB | 800 MHz |
| Pojemność pamięci cache [L2] | 2 MB |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt. |
| Maksymalna ilość dysków | 1 szt. |
| Pojemność zainstalowanego dysku | 160 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SATA II |
| Zainstalowane sterowniki dysków | 3 x SATA |
| Pojemność zainstalowanej pamięci | 2048 MB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4096 MB |
| Rodzaj zainstalowanej pamięci | SODIMM DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Częstotliwość szyny pamięci | 667 MHz |
| Ilość banków pamięci | 2 szt. |
| Ilość wolnych banków pamięci | 1 szt. |
| Typ zainstalowanego chipsetu | iGM45 |
| Zintegrowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel GMA 4500M HD |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty dźwiękowej | Realtek ALC888 |
| Zintegrowana karta sieciowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Tak |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | IEEE 802.11b/g |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość slotów AGP | 0 szt. |
| Ilość wolnych slotów AGP | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI | 0 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 1x | 0 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI-E 1x | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 4x | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 8x | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 16x | 0 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI-E 16x | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-X 64-bit/100MHz Non Hot Plug | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-X 64-bit/133MHz Non Hot Plug | 0 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (zewnętrznych) | 0 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 slim (zewnętrznych) | 0 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (wewnętrznych) | 0 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 5,25 (zewnętrznych) | 0 szt. |
| Interfejsy | ? 1 x DVI (wyjście na monitor) |
| ? 1 x wejście liniowe | |
| ? 1 x wyjście liniowe | |
| ? 1 x wejście na mikrofon (mono) | |
| ? 1 x RJ-45 (LAN) | |
| ? 6 x USB 2.0 | |
| ? 1 x eSATA | |
| Dodatkowe informacje o portach USB 2.0 | ? 2 x USB 2.0 (przedni panel) |
| ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) | |
| Napędy wbudowane (zainstalowane) | DVD?RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer |
| System operacyjny | brak |
| Szerokość | 165 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 165 mm |
| Masa netto | 1,7 kg |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu


