
Komputer Fujitsu-Siemens Esprimo P5925 vPRO EPA E5925PPAE1PL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | VFY:E5925PPAE1PL |
| Nazwa produktu | Esprimo P5925 C2D E8300 (2,83) 2GB 250GB DVDRW DL VB/XPP (Twinload) |
| Typ obudowy komputera | Micro Tower |
| Nazwa rodziny produktów | ESPRIMO P5925 vPRO EPA |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt. |
| Typ zainstalowanego procesora | Intel Core 2 Duo |
| Kod procesora | E8300 |
| Częstotliwość procesora | 2,83 GHz |
| Częstotliwość szyny FSB | 1333 MHz |
| Pojemność pamięci cache [L2] | 6 MB |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt. |
| Maksymalna ilość dysków | 2 szt. |
| Pojemność zainstalowanego dysku | 250 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SATA II |
| Zainstalowane sterowniki dysków | 4 x SATA |
| Pojemność zainstalowanej pamięci | 2048 MB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8192 MB |
| Rodzaj zainstalowanej pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Częstotliwość szyny pamięci | 667 MHz |
| Ilość banków pamięci | 4 szt. |
| Ilość wolnych banków pamięci | 2 szt. |
| Typ zainstalowanego chipsetu | iQ35 vPRO |
| Zintegrowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel GMA3100 |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty dźwiękowej | Realtek ALC262 |
| Zintegrowana karta sieciowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość slotów AGP | 0 szt. |
| Ilość wolnych slotów AGP | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI | 2 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI | 2 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 1x | 1 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI-E 1x | 1 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 4x | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 8x | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 16x | 1 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI-E 16x | 1 szt. |
| Ilość slotów PCI-X 64-bit/100MHz Non Hot Plug | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI-X 64-bit/133MHz Non Hot Plug | 0 szt. |
| Dodatkowe informacje n/t slotów PCI | ? 2 x slot PCI (standard) |
| ? 1 x slot PCI-E 1x (standard) | |
| ? 1 x slot PCI-E 16x (standard) | |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (zewnętrznych) | 2 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (wewnętrznych) | 1 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 5,25 (zewnętrznych) | 1 szt. |
| Interfejsy | ? PS/2 (mysz) |
| ? PS/2 (klawiatura) | |
| ? 1 x serial | |
| ? 1 x 15-stykowe D-Sub (wyjście na monitor) | |
| ? 1 x wejście liniowe (stereo) | |
| ? 1 x wyjście liniowe (stereo, 1 Wat) | |
| ? 1 x wejście na mikrofon (na froncie obudowy) | |
| ? 1 x wyjście słuchawkowe (na froncie obudowy) | |
| ? 1 x RJ-45 (LAN) | |
| ? 1 x DVI (wyjście na monitor) | |
| ? 12 x USB 2.0 | |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 6 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 2 x USB 2.0 (przedni panel) | |
| ? 4 x USB 2.0 (opcja) | |
| Napędy wbudowane (zainstalowane) | DVD?RW Dual Layer |
| System operacyjny | ? Microsoft Windows Vista Business PL |
| ? Microsoft Windows XP Professional PL | |
| Dołączone wyposażenie | ? mysz |
| ? klawiatura | |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Masa netto | 12 kg |
| Dodatkowe informacje | Możliwość downgrade-u do Microsoft Windows XP Pro |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00


