
Komputer Fujitsu-Siemens Esprimo P5925 PLHP592E45SPC
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Typ obudowy komputera | Micro Tower |
| Nazwa rodziny produktów | ESPRIMO P5925 |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt. |
| Typ zainstalowanego procesora | Intel Core 2 Duo |
| Kod procesora | E4500 |
| Obsługa technologii Hyper-Threading | Nie |
| Częstotliwość procesora | 2,2 GHz |
| Częstotliwość szyny FSB | 800 MHz |
| Pojemność pamięci cache [L2] | 2 MB |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt. |
| Maksymalna ilość dysków | 2 szt. |
| Pojemność zainstalowanego dysku | 160 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SATA II |
| Zainstalowane sterowniki dysków | 4 x SATA |
| Pojemność zainstalowanej pamięci | 1024 MB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8192 MB |
| Rodzaj zainstalowanej pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Częstotliwość szyny pamięci | 677 MHz |
| Ilość banków pamięci | 4 szt. |
| Ilość wolnych banków pamięci | 3 szt. |
| Typ zainstalowanego chipsetu | iQ35 vPRO |
| Zintegrowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel GMA3100 |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty dźwiękowej | Realtek ALC262 |
| Zintegrowana karta sieciowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość slotów AGP | 0 szt. |
| Ilość wolnych slotów AGP | 0 szt. |
| Ilość slotów PCI | 2 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI | 2 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 1x | 1 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI-E 1x | 1 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 16x | 1 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI-E 16x | 1 szt. |
| Dodatkowe informacje n/t slotów PCI |
|
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (zewnętrznych) | 2 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (wewnętrznych) | 1 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 5,25 (zewnętrznych) | 1 szt. |
| Interfejsy |
|
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 |
|
| Napędy wbudowane (zainstalowane) | DVD?RW Dual Layer |
| System operacyjny |
|
| Oprogramowanie w zestawie | SmartCase Logon+ 2.1 - Security Software |
| Dołączone wyposażenie |
|
| Szerokość | 203 mm |
| Wysokość | 390 mm |
| Głębokość | 392 mm |
| Masa netto | 12 kg |
| Gwarancja/rękojmia | Gwarancja producenta 36 msc |
| Dodatkowe informacje |
|
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00


