
Komputer Fujitsu-Siemens Esprimo P2530 P2530 P2530PPAK1PL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Procesor: | Intel Pentium Dual Core E2200 (2.2GHz) |
| System operacyjny: | Microsoft Windows Vista Business 32bit TwinLoad Microsoft Windows XP Professional (DVD) |
| Płyta główna: | Chipset: NVIDIA GeForce 7050 / nForce 630i |
| Pamięć RAM [MB]: | 1GB DDR2 667MHz |
| Dysk twardy [GB]: | 160 GB SATA II 7.2k |
| Karta graficzna: | nVidia GeForce 7050 |
| Karta dźwiękowa: | Realtek ALC262 Internal speaker supports audio playback (no, buzzer only), High Definition audio |
| Karta sieciowa: | 10/100/1000 MBit/s Realtek Phy |
| Modem: | Brak |
| Pamięć cache [KB]: | 1 MB |
| Wbudowane napędy: | DVD-RW SuperMulti SATA |
| Sloty: | PCI-Express x16 - 1 PCI (32-bit / 33 MHz) - 2 |
| Porty panelu tylnego: | Audio: line-in / microphone - 1 Audio: line-in - 1 Audio: line-out - 1 Front audio: headphone - 1 Front audio: microphone - 1 USB 2.0 total - 10 USB front - 2 USB rear - 6 USB internal - 2 VGA - 1 Serial (RS-232) - 1 (9pi, 16 byte FIFO, 16550 compatible) LAN / Ethernet RJ-45 - 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Obudowa: | Tower |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Wymiary [mm]: | 202 x 376 x 372 mm |
| Waga: | 11 kg |
| Inne: | Klawiatura i mysz optyczna w zestawie 60-dniowa pełna wersja MS Office 2007 Professional |
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00


