
Komputer Fujitsu-Siemens Esprimo E3510 ESP-E3500-04PL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Symbol producenta | HOT:ESP-E3500-04PL |
| Nazwa produktu | Esprimo E3510 C2D E6320 (1,86) 1GB 160GB DVDRW SM kbd opt.mouse XPP |
| Typ obudowy komputera | Small Form Factor |
| Nazwa rodziny produktów | ESPRIMO E3510 |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt. |
| Typ zainstalowanego procesora | Intel Core 2 Duo |
| Kod procesora | E6320 |
| Częstotliwość procesora | 1,86 GHz |
| Częstotliwość szyny FSB | 1066 MHz |
| Pojemność pamięci cache [L2] | 4 MB |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt. |
| Maksymalna ilość dysków | 1 szt. |
| Pojemność zainstalowanego dysku | 160 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SATA II |
| Zainstalowane sterowniki dysków | 3 x SATA |
| Pojemność zainstalowanej pamięci | 1024 MB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 4096 MB |
| Rodzaj zainstalowanej pamięci | DDR2 |
| Typ pamięci | Non-ECC |
| Częstotliwość szyny pamięci | 667 MHz |
| Ilość banków pamięci | 2 szt. |
| Ilość wolnych banków pamięci | 1 szt. |
| Typ zainstalowanego chipsetu | 945G |
| Zintegrowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel GMA950 |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty dźwiękowej | Realtek ALC262 |
| Zintegrowana karta sieciowa | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej | 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezprzewodowa karta sieciowa | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Ilość slotów PCI | 2 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI | 2 szt. |
| Ilość slotów PCI-E 16x | 1 szt. |
| Ilość wolnych slotów PCI-E 16x | 1 szt. |
| Dodatkowe informacje n/t slotów PCI | ? 1 x slot PCI-E 16x (low-profile) |
| ? 2 x slot PCI (low-profile) | |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (zewnętrznych) | 1 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 3,5 (wewnętrznych) | 0 szt. |
| Ilość wolnych kieszeni 5,25 (zewnętrznych) | 0 szt. |
| Interfejsy | ? PS/2 (klawiatura) |
| ? PS/2 (mysz) | |
| ? 1 x serial | |
| ? 1 x 15-stykowe D-Sub (wyjście na monitor) | |
| ? 1 x wejście na mikrofon (mono) | |
| ? 1 x wejście liniowe (stereo) | |
| ? 1 x wyjście na słuchawki | |
| ? 1 x wejście na mikrofon (na froncie obudowy) | |
| ? 1 x wyjście słuchawkowe (na froncie obudowy) | |
| ? 1 x RJ-45 (LAN) | |
| ? 8 x USB 2.0 | |
| Dodatkowe inforamcje o portach USB 2.0 | ? 4 x USB 2.0 (tylny panel) |
| ? 2 x USB 2.0 (przedni panel) | |
| ? 2 x USB 2.0 (opcja) | |
| Napędy wbudowane (zainstalowane) | DVD?RW Super Multi (+ DVD-RAM) Dual Layer |
| System operacyjny | Microsoft Windows XP Professional PL |
| Dołączone wyposażenie | ? klawiatura |
| ? mysz | |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Głębokość | 540 mm |
| Masa netto | 10 kg |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00


