
Komputer Fujitsu-Siemens Esprimo E3510 E3510PPAE1PL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Procesor: | Intel Core 2 Duo E7300 (2,66 GHz, 3mb cache) |
| System operacyjny: | Vista Business + XP Prof. (Twinload) |
| Płyta główna: | Chipset Intel G31 |
| Pamięć RAM [MB]: | 2GB DDR2 667 MHz |
| Dysk twardy [GB]: | 160GB SATA II 7.2k |
| Karta graficzna: | Intel GMA3100 |
| Karta dźwiękowa: | Realtek ALC262 |
| Karta sieciowa: | Realtek RTL8111C |
| Modem: | Brak |
| Pamięć cache [KB]: | 3 MB |
| Wbudowane napędy: | DVD SuperMulti SATA |
| Sloty: | 2 x slot PCI 1 x slot PCI-E 16x |
| Porty panelu tylnego: | PS/2 (klawiatura) PS/2 (mysz) 1 x serial 1 x 15-stykowe D-Sub (wyjście na monitor) 1 x wejście na mikrofon (mono) 1 x wejście liniowe (stereo) 1 x wyjście na słuchawki 1 x wejście na mikrofon (na froncie obudowy) 1 x wyjście słuchawkowe (na froncie obudowy) 1 x RJ-45 (LAN) 1 x parallel 8 x USB 2.0 |
| Kolor: | Czrno-srebrny |
| Obudowa: | Small Form Factor |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Wymiary [mm]: | 500 mm x 290 mm x 540 mm |
| Waga: | 10 kg |
| Inne: | W zestawie klawiatura + mysz Office 2007 Ready / 60-dniowa pełna wersja MS Office 2007 Professional |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00


