
Komputer Fujitsu-Siemens Esprimo C5730 C5730PPAA1PL
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Procesor: | Intel Dual Core E2200 (2,2GHz) |
| System operacyjny: | Windows Vista Business + XP Prof. (TwinLoad) |
| Płyta główna: | Chipset Intel Q43 |
| Pamięć RAM [MB]: | 2 GB (1 x 2 GB, DDR2), 800 MHz |
| Dysk twardy [GB]: | SATA II, 7200 rpm, 250 GB, 3.5-inch S.M.A.R.T. |
| Karta graficzna: | Graphics brand name: Intel GMA 4500 Shared video memory: Up to 256 MB |
| Karta dźwiękowa: | Realtek ALC663 |
| Karta sieciowa: | 10/100/1000 MBit/s Intel 82567LF |
| Modem: | Brak |
| Pamięć cache [KB]: | 1 MB |
| Wbudowane napędy: | DVD Super Multi |
| Sloty: | PCI (32-bit / 33 MHz) 1 x (174 mm) low profile |
| Porty panelu tylnego: | 1 x Audio: line-in 1 x Audio: line-out 1 x Front audio: headphone 1 x Front audio: microphone 10 x USB 2.0 total 3 x USB front 6 x USB rear 1 x USB internal 1 x VGA 1 x DVI 2 x Serial (RS-232) 2 (powered, 9pi, 16 byte FIFO, 16550 compatible) 2 x PS/2 (mouse / keyboard) 1 x Ethernet (RJ-45) |
| Kolor: | Czarny |
| Obudowa: | Ultra Small Form Factor |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Wymiary [mm]: | 264 x 299 x 88 mm |
| Waga: | 9 kg |
| Inne: | Klawiatura Myszka Office 2007 Ready / 60-dniowa pełna wersja MS Office 2007 Professional + Business suite (Corel WordPerfect Office X3 ENG, Corel Draw Essentials 3 ENG, ScanSoft PDF Create, PTV EuroRoute 2008, DeskView Data, pełne licencje) |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00


