
Komputer Eglobal Przemysłowy Intel Celeron J4125
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Mini PC w odróżnieniu od komputerów stacjonarnych nie zajmuje wiele miejsca na biurku. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu możesz schować urządzenie w dyskretnym miejscu, a niektóre z minikomputerów zamocować z tyłu monitora za pomocą mocowania VESA. Mini PC oferuje moc laptopa lub komputera klasy podstawowej, dzięki czemu z łatwością radzi sobie z większością potrzeb związanych z komputerami biurowymi.

| Podstawowe informacje: | |
| CPU | Wbudowany czterordzeniowy 14 nm Gemini Lake procesor Intel Celeron J4125 2,0 GHz, cztery wątki, Maks. 2,7 GHz (technologia Turbo Boost), TDP 10W, 4 MB pamięci podręcznej, Intel® UHD Graphics 600. |
| TDP | 10W |
| Pamięć podręczna poziomu 2 | 4 MB, 16-Way, 64 byte lines |
| BIOS | American Megatrends Inc. |
| Rozmiar płyty głównej | 12 x 12 cm |
| PXE | TAK |
| Chipset | Intel Gemini Lake |
| Pamięć | 1 x gniazdo SO-DIMM DDR4 obsługujące 4GB/8GB DDR4/LPDDR4 do 2400 MT/s |
| System Operacyjny | Windows 7/Windows 8/Windows 10/Linux |
| Watchdog | Watch Dog Time 256 Levels,programowalny |
| Audio | Kontroler Intel High Definition Audio |
| Sieć | 2 x RTL8168/8111/8112 Kontroler Gigabit Ethernet 10/100Mbps/1000Mbps BaseT LAN |
| Wideo | Intel® UHD Graphics 600 |
| Portн wejścia/wyjścia | |
| Przełącznik | 1 x włącznik/wyłącznik zasilania |
| Zasilanie | 1 x 12V DC wejście |
| LED | 2 x LED |
| USB |
|
| Display |
|
| LAN | 2 x RJ45 GigaLAN |
| Audio | 1 x Audio(Mikrofon i głośnik) |
| COM | 2 x RS232 |
| Pamięć | |
| MSATA | 1 x gniazdo M-SATA3.0 dla MSATA SSD, obsługa 6 Gb/s |
| M.2 | 1 x gniazdo M.2 dla NVME SSD |
| SATA | 1 x gniazdo SATA3.0 na dysk twardy SATA lub dysk SSD, obsługa 6 Gb/s |
| Wi-Fi | |
| Moduł | 1 x port mini PCIE-half dla modułu Wi-Fi |
| Antena |
|
| Zasilanie i warunki pracy | |
| Wejście | DC100-240V AC/50-60Hz |
| Wyjście | DC 12V/5A |
| Temperatura robocza | -10/+60 stopni celsjusza |
| Temperatura przechowywania | -20/+85 stopni celsjusza |
| Wilgotność względna | 10%~90% (bez kondensacji) |
| Wymiary i szczegóły produktu | |
| Funkcje | Automatyczne włączanie, RTC, WOL, PXE |
| Wymiary | 135*127*39mm(44mm z podnóżkiem) |
| Waga | Netto 0,55 kg, brutto 1,2 kg |
| Powłoka | Stop aluminium w kolorze czarnym |
| Tryb chłodzenia | Pasywny, bez wentylatora |
| Zawartość paczki | |
| Standard |
|
| Opcjonalnie |
|
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu