
Komputer Dell Precision 3650 Win10Pro i9-11900K/1TB/4TB/64GB/DVDRW/RTX A4000/KB216/MS116/4Y PS + KYHD
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Komputer z systemem operacyjnym Windows 10 Pro zaoferuje pełną funkcjonalność systemu Windows 10 oraz funkcje dedykowane najbardziej wymagającym i profesjonalnym użytkownikom, jak opcja szyfrowania urządzenia BitLocker oraz BitLocker To Go, a także ochrona danych przed wyciekiem, jaką gwarantuje funkcja WIP (Windows Information Protection). System w wersji Pro zapewnia również dostęp do wielu opcji przydatnych podczas pracy grupowej i w trakcie zarządzania wieloma urządzeniami.

Zamiast podłączać zewnętrzny czytnik kart pamięci, wystarczy skorzystać z wbudowanego rozwiązania. Dzięki temu pobieranie danych lub ich zgrywanie na karty pamięci będzie o wiele łatwiejsze i szybsze. Konfigurację wyposażono we wbudowany czytnik, który obsłuży najpopularniejsze i powszechnie stosowane karty pamięci. Możesz zgrywać zdjęcia i filmy bezpośrednio z kart pamięci na swój komputer.
Precision 3650 Tower
Wybierz wydajność, możliwość tworzenia materiałów VR i niezawodność w przystępnej cenie dzięki stacji roboczej w skalowalnej obudowie typu tower.
Niezrównana wydajność i niski koszt
Zyskaj największe możliwości bez nadmiernego obciążania budżetu, wybierając przystępne cenowo stacje robocze Dell Precision z serii 3000. Realizuj niezwykłe pomysły z profesjonalnymi wynikami dzięki konstrukcji SFF i wyjątkowej technologii Dell Reliable Memory Technology Pro.
Zaprojektowany do wielkich wyzwań
Solidna niezawodność
| Informacje o produkcie | |
| Model | Precision 3650 |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie procesora | 3.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Generacja procesora | Jedenasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-11900K |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | HDD+SSD |
| Pojemność HDD | 4 TB |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Nvidia RTX A4000 |
| Producent chipsetu | nVidia |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C 3 x USB 3.1 Type-A 3 x USB 3.0 Type-A 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x PS/2 Mysz 1 x RJ-45 1 x PS/2 Klawiatura 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 1 x PCI 1 x PCIe 3.0 x 4 3 x M.2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 335 mm |
| Szerokość | 176.6 mm |
| Głębokość | 345 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| System operacyjny | Windows 10 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie | Microsoft Office 30-dniowa wersja próbna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 4 lata Pro Support |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

