
Komputer Dell Komputer Vostro 3710 SFF Win11Pro i5-12400/8GB/256GB + 1TB/Intel UHD 730/WLAN + BT/Kb/Mouse/3Y ProSupport
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Układ graficzny GTX 1660 wpisze się w zakres oczekiwań najbardziej wymagających entuzjastów wirtualnej rozrywki. Rewolucyjna technologia Turing oraz ultraszybka pamięć GDDR5 na poziomie 6 GB to doskonałe warunki do podziwiania perfekcyjnie zaprojektowanych światów czy modeli postaci. Znakomite parametry i nowoczesna architektura stanowią gwarancję wydajności na najwyższym poziomie. Ciesz się zabawą przy najlepszych tytułach bez żadnych ograniczeń!

Przechowuj kluczowe dane, projekty i programy na szybkim i niezawodnym dysku SSD. W tej konfiguracji zastosowano nośnik o pojemności 256 GB. To wystarczająca przestrzeń na najważniejsze materiały, programy i dane systemowe. Dysk SSD, z uwagi na swą konstrukcję, ma zdecydowanie niższą awaryjność niż nośnik HDD, a przy tym pracuje praktycznie bezgłośnie i nie zajmuje zbyt wiele miejsca w obudowie.

Komputer wyposażono w dysk HDD o pojemności 1 TB. Będzie to idealna przestrzeń do przechowywania danych, programów, gier i aplikacji. Dysk twardy HDD bywa często użytkowany w charakterze nośnika do archiwizacji danych – na przykład zdjęć, filmów i muzyki. Choć pracuje nieco wolniej niż dysk SSD, rekompensuje to o wiele niższą ceną. Konfigurację można uzupełnić o dodatkowe nośniki HDD lub SSD.

Elastyczność na miarę przyszłości
Potrzebujesz elastyczności? Podłącz monitory i urządzenia zewnętrzne za pomocą złącza HDMI 1.4b i DisplayPort. HDMI 1.4b obsługuje monitory FHD, natomiast złącze Display Port może obsługiwać rozdzielczość do 4K lub 3 monitory FHD.
Jeśli chcesz dodać pamięć masową później, komputer Vostro SFF jest wyposażony w wiele opcji rozbudowy. Można go na przykład wyposażyć w dysk twardy SATA 7200 obr./min o pojemności do 2 TB, by mieć łatwy dostęp do plików, zdjęć i filmów. Aby pracować jeszcze wydajniej, możesz dodać dysk SSD PCIe M.2 o pojemności do 1 TB lub wybrać konfigurację z dwoma dyskami, która pozwala uruchamiać więcej programów jednocześnie bez wpływu na szybkość przetwarzania. Możesz później rozbudować również pamięć operacyjną, aby dopasować urządzenie do stale rosnących potrzeb biznesowych.
Zabezpieczenia, na których możesz polegać
Układ Trusted Platform Module 2.0 to chip zabezpieczający klasy komercyjnej zainstalowany na płycie głównej, który tworzy i przechowuje hasła oraz klucze szyfrowania. Dzięki temu układowi masz pewność, że nikt nie manipulował komputerem przed rozruchem i dane są zabezpieczone przed atakami zewnętrznymi za pośrednictwem złośliwego oprogramowania. Ponadto gniazdo blokady Kensington i pętle kłódki zapewniają dodatkowe fizyczne bezpieczeństwo sprzętu.
Kompaktowa konstrukcja
Kiedy przekraczasz limity swojej firmy, potrzebujesz całej dostępnej przestrzeni do realizacji wielkich pomysłów i niepowstrzymanego rozwoju. Komputer Vostro w obudowie SFF jest kompaktowy i z łatwością mieści się na biurku lub pod nim, dzięki czemu reszta przestrzeni biurowej należy do Ciebie.
| Informacje o produkcie | |
| Model | Vostro 3710 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | HDD+SSD |
| Pojemność HDD | 1 TB |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 1 x PCIe x 16 1 x PCIe x 1 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 290 mm |
| Szerokość | 92.6 mm |
| Głębokość | 292.8 mm |
| Waga | 3.6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata ProSupport |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

