
Komputer Dell Komputer Dell Pro Slim Essential QVS1260 Win11Pro i5-14500/8GB/512GB SSD/Intel UHD 730/WLAN+BT/Kb/Mouse/3YPS
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Komputer stacjonarny Dell Pro Slim Essential
Kompaktowa konstrukcja. Gotowy na codzienne potrzeby biznesowe.
Zwiększ produktywność dzięki temu komputerowi stacjonarnemu, który zajmuje mało miejsca, zaprojektowanemu z myślą o obsłudze codziennych obciążeń roboczych dzięki niezawodnej wydajności i podstawowym funkcjom zabezpieczeń.
Wydajność na co dzień
Ten zajmujący mało miejsca komputer stacjonarny pozwala wykonywać codzienne zadania, zapewniając niezawodną wydajność i niezbędne zabezpieczenia.
Gotowy do pracy
Łatwe podłączanie
Dell Pro Slim Essential zapewnia bezproblemowe opcje łączności.
Komputer stacjonarny zgodny z przyszłymi standardami
Imponujące opcje rozbudowy sprawiają, że Twój komputer ewoluuje razem z Tobą.
Zaangażowanie w zrównoważony rozwój
Ten komputer stacjonarny został zaprojektowany z wykorzystaniem materiałów pozyskanych w sposób odpowiedzialny, w tym tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i stali pochodzącej z recyklingu, a także posiada certyfikat ENERGY STAR i jest zarejestrowany w systemie EPEAT Silver z oznaczeniem Climate+.
Szybciej odnieś sukces w biznesie dzięki funkcji Copilot i systemowi Windows 11 Pro
Najlepsza na rynku sztuczna inteligencja. Skuteczne cyberzabezpieczenia. Specjalnie dla biznesu.
Opanowanie wielozadaniowości za pomocą sztucznej inteligencji pozwala na nowy sposób pracy w systemie Windows 11 Pro. Dzięki funkcjom takim jak Copilot w systemie Windows możesz uzyskiwać lepsze odpowiedzi, rozwijać umiejętności i bez wysiłku optymalizować przepływy pracy. System Windows 11 Pro na komputerach Dell jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń i sztucznej inteligencji dostępne wygodnie na pulpicie. Już dziś korzystaj z efektywności, wydajności i zabezpieczeń wspomaganych przez sztuczną inteligencję oraz wprowadzaj innowacje, aby sprostać nowym wyzwaniom jutra.
Opis dotyczy serii komputerów stacjonarnych Dell Pro Slim Essential QVS1260. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji komputera.
| Informacje o produkcie | |
| Model | Dell Pro Slim Essential QVS1260 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-14500 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe x 16 2 x PCIe x 1 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | SLIM |
| Wysokość | 303.5 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Głębokość | 293 mm |
| Waga | 3.49 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata ProSupport |
| Oznaczenia | |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

