
Komputer Dell DELL Tower Plus EBT2250 Intel Core Ultra 7 265 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Pro PC Grafitowy
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Dell Tower Plus Stacjonarny
Przestrzeń na wszystkie pomysły
Niesamowita wydajność dzięki procesorom Intel Core Ultra Series 2 i zaawansowanej grafice z dużymi możliwościami rozbudowy.
Pozwól swoim twórczym pomysłom rozwijać się na eleganckim komputerze Dell Tower Plus. Możesz osiągnąć jeszcze więcej dzięki najnowszym i jeszcze wydajniejszym procesorom i układom graficznym nawet z serii 50, zwiększonemu przepływowi powietrza, ogromnym możliwościom rozbudowy i funkcjom sztucznej inteligencji zapewniającym wysoką wydajność. Nowy komputer Dell Tower Plus zapewnia nawet o 26% większą wydajność w zastosowaniach wielordzeniowych w porównaniu z komputerami stacjonarnymi XPS poprzedniej generacji.
Moc pozwalająca na więcej
Dzięki procesorom Intel Core Ultra Series 2, szybkiej pamięci i wydajnej karcie graficznej stacja robocza Dell Tower Plus osiąga maksymalną wydajność w zakresie kreatywnych zadań, gier i nie tylko.
Nowy wymiar grania
Procesory graficzne GeForce RTX z serii 50 z architekturą NVIDIA Blackwell zapewniają graczom i twórcom przełomowe możliwości. Seria RTX 50, wyposażona w ogromną moc sztucznej inteligencji, zapewnia nowe wrażenia i nowy poziom wierności grafiki.
Zwiększona wydajność dzięki sztucznej inteligencji
Wydajne i energooszczędne procesory Intel Core Ultra z serii 2 zapewniają wydajność opartą na sztucznej inteligencji niezbędną do obsługi najbardziej wymagających zadań kreatywnych przy zachowaniu niskiego zużycia energii i cichej pracy. Obsługa maksymalnie modelu Ultra 9.
Szybkie przeglądanie
Wi-Fi 7 zapewnia płynne buforowanie i brak opóźnień online dzięki 4,8-krotnie większej przepustowości i większej pojemności.
Do 22% cichszy
Powietrze przepływa płynniej przez obudowę dzięki nowej konstrukcji wentylatora 120 mm. Ulepszony kształt wentylatora zapewnia taką samą wydajność chłodzenia przy pracy cichszej nawet o 22%.
Dalszy rozwój
Uaktualniaj z łatwością wewnętrzne komponenty komputera i zwiększaj wydajność. Uzyskaj większą moc systemu dzięki trzem gniazdom na rozszerzenia PCIe, 2 gniazdom DIMM, 2 gniazdom na dyski SSD, 2 gniazdom na dyski twarde i zasilaniu o mocy do 750 W.
Przemyślana konstrukcja
Zachowaj styl podczas pracy dzięki minimalistycznemu komputerowi stacjonarnemu w różnych odcieniach, tworzącemu harmonijny wygląd komponujący się z Twoim domem. Dostępny w kolorystyce Graphite.
Doskonal swoje rzemiosło
Dell Tower Plus to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia treści cyfrowych w fotografii, projektowaniu graficznym, produkcji muzycznej i innych dziedzinach.
Sztuczna inteligencja wspomagana przez układ graficzny dla twórców, graczy, entuzjastów i programistów
Zwiększenie wydajności generatywnej sztucznej inteligencji w przypadku zadań zamiany tekstu na multimedia, dużych modeli językowych i gier. Ponad 500 aplikacji i gier z akceleracją sztucznej inteligencji technologii RTX.
Importowanie bez opóźnień
Zintegrowany czytnik kart multimedialnych umożliwia łatwe i szybkie importowanie obrazów RAW i innych z aparatu.
Dwa monitory 4K ze zintegrowaną grafiką
Dodanie portu HDMI 2.0 i Thunderbolt 4 Type-C umożliwia przesyłanie wideo 4K oraz obsługę dwóch monitorów 4K dzięki zintegrowanej grafice Intel.
Zanurz się w najnowszych grach dzięki komputerom Dell Tower Plus
Te same cechy, które zamieniają komputer w kreatywne centrum dowodzenia, sprawiają, że jest on również maszyną do gier.
Zachowaj produktywność na swoim komputerze
Spersonalizowane wsparcie w dowolnym czasie i miejscu. Wykrywanie i rozwiązywanie problemów za pomocą sztucznej inteligencji oraz gwarancja napraw, której możesz zaufać.
Łatwiej każdego dnia
System Windows 11 ma nowoczesny wygląd i narzędzia do obsługi wielu zadań, które pozwalają pracować szybciej, łatwiej i w wielkim stylu.
Osobisty asystent sztucznej inteligencji stworzony specjalnie z myślą o najcięższych zadaniach, dzięki czemu możesz robić to, co wyjątkowe. Z rozwiązaniem Copilot w systemie Windows uzyskaj prawdziwe odpowiedzi na pytania, inspirację i rozwiązania dotyczące projektów i list zadań.
Opis dotyczy serii komputerów stacjonarnych Dell Tower Plus EBT2250. Rzeczywiste cechy mogą się różnić w zależności od konfiguracji komputera.
| Informacje o produkcie | |
| Model | Dell Tower Plus EBT2250 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core Ultra 7 265 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5070 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x S/PDIF 1 x Audio (Line-in) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x16 2 x PCIe 3.0 x 4 |
| Moc zasilacza | 750 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 372.9 mm |
| Szerokość | 173 mm |
| Głębokość | 426.9 mm |
| Waga | 12.94 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Dodatkowe oprogramowanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | 3 lata ProSupport |
| Oznaczenia | ![]() |
Pliki do pobrania:

