
Komputer Dell DELL OptiPlex 7080 Micro i5-10500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro UŻYWANY
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Model procesora | i5-10500T |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 dziesiątej generacji |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obudowa | microSFF |
| Zasilanie | 65 W |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s; 100 Mbit/s; 1000 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 5 |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku; Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy; Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL; Jest zasilacz – brak kabla zasilającego |
| Gwarancja | Miesięcy: 6 |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

