
Komputer Dell DELL Optiplex 7070 UFF i7-8565U 8GB 256GB_SSD UHD_620 WLAN+BT W10P 3YBWOS
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Windows 10 to niesamowite i innowacyjne rozwiązania oferujące zestaw przydatnych, wbudowanych funkcji. Windows 10 to system sprawdzający się świetnie zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i w biznesie. Bogaty zestaw wbudowanych udogodnień i zabezpieczeń zapewnia wsparcie w szybszej i bezpieczniejszej pracy oraz pomaga w korzystaniu z rozrywki.

Ten Mini PC wyposażony został w 8 GB pamięci RAM, dzięki czemu bez problemu spełni wymagania wielu wymagających użytkowników. Minikomputer śmiało poradzi sobie z zaawansowanymi programami, a także nie będzie miał problemów z większością nowych gier. Postaw na optymalny rozmiar pamięci operacyjnej i nie martw się o niechciane zawieszenia systemu.

Mini PC wyposażony jest w 256 GB przestrzeni dyskowej, co czyni go doskonałym urządzeniem, które bez problemu nadaje się do podstawowych zastosowań komputerowych. Na dysku bez problemu zmieści się system operacyjny, ważne programy oraz Twoje najważniejsze dane. Dyski SSD charakteryzują wytrzymałą konstrukcją, cichą pracą oraz bardzo szybkim zapisem i odczytem danych. Ciesz się dodatkowym bezpieczeństwem swoich plików dzięki odporności na mechaniczne uszkodzenia.

| Informacje o produkcie | |
| Model | Optiplex 7070UFF |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 1.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Ósma |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-8565U |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C 2 x USB 3.1 Type-A 1 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Obudowa | Ultra Small Form Factor |
| Wysokość | 256.2 mm |
| Szerokość | 96.1 mm |
| Głębokość | 27.2 mm |
| Waga | 525 g |
| System operacyjny | Windows 10 Pro 64-bit |
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowa klawiatura i mysz Dell KM632 |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

