
Komputer poleasingowy Dell OptiPlex 3080 Tiny i5-10500T 16GB 256GB SSD mSFF Win11pro UŻYWANY
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Jeśli podczas zakupu komputera jednym z priorytetów jest dla Ciebie wysoka wydajność, płynność pracy na urządzeniu oraz liczba klatek na sekundę podczas grania w ulubione tytuły, warto postawić na konfigurację z odpowiednią pojemnością pamięci RAM. W tym komputerze zastosowano 16 GB pamięci RAM DDR4, której prędkości są prawie dwukrotnie wyższe od zakresu pracy pamięci DDR3. Pamięć RAM o tych parametrach zapewni wysoki komfort pracy oraz sprawdzi się podczas grania w tytuły o wysokich wymaganiach sprzętowych.

Dysk SSD o pojemności 256 GB doskonale sprawdzi się na pokładzie komputera przeznaczonego do podstawowych zastosowań komputerowych. Bez problemu obok systemu zapiszesz na nim najważniejsze dokumenty oraz zainstalujesz wiele profesjonalnych programów do pracy. Niekwestionowanym zaletą dysków SSD jest wysoka szybkość transmisji danych oraz wytrzymała i bardziej odporna na awarie konstrukcja bez mechanicznych części ruchomych.

| Konfigurowalne niższe TDP | 25 W |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 1,7 GHz |
| Generacja procesora | 10th gen Intel® Core™ i5 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Taktowanie procesora | 2,3 GHz |
| Model procesora | i5-10500T |
| Cache procesora | 12 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Producent procesora | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics 630 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Okienko | Nie |
| Obudowa | microSFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| System chłodzenia wodnego | Nie |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zasilanie | 65 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Wysokość produktu | 183 mm |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Głębokość produktu | 178 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s; 1000 Mbit/s; 10 Mbit/s |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ produktu | Mini PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Układ audio | Realtek ALC3246 |
| Układ płyty głównej | Intel B460 |
| Procesor | Intel® Pentium®; Intel® Core™ i7; Intel® Core™ i5; Intel® Celeron®; Intel® Core™ i3 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Dołączona myszka | Nie |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku; Komputer używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy; Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Gwarancja | Miesięcy: 6 |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

