
Komputer Dell DELL OptiPlex 3000 i3-12100 16GB 512GB SSD SFF Win11pro Open Box
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Jeśli podczas zakupu komputera jednym z priorytetów jest dla Ciebie wysoka wydajność, płynność pracy na urządzeniu oraz liczba klatek na sekundę podczas grania w ulubione tytuły, warto postawić na konfigurację z odpowiednią pojemnością pamięci RAM. W tym komputerze zastosowano 16 GB pamięci RAM DDR4, której prędkości są prawie dwukrotnie wyższe od zakresu pracy pamięci DDR3. Pamięć RAM o tych parametrach zapewni wysoki komfort pracy oraz sprawdzi się podczas grania w tytuły o wysokich wymaganiach sprzętowych.

| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i3 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | i3-12100 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Obudowa | SFF |
| Przeznaczenie | Poziomy/Pionowy |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 47 - 63 Hz |
| Zasilanie | 180 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 90 - 264 V |
| Waga produktu | 5,03 kg |
| Szerokość produktu | 92,7 mm |
| Głębokość produktu | 292,8 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s; 1000 Mbit/s; 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Nie |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3246-CG |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Typ produktu | PC |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Mysz jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Klawiatura jest dostępna tylko na wybranych rynkach | Nie |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku; Open Box; Windows 11 pro 64bit dla komputerów DELL |
| Gwarancja | Miesięcy: 12 (fabryczna) |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

