
Komputer Asus EeeBox PC EB1502-B0105
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(4)
| Kod Producenta | EB1502-B0105 |
| System operacyjny | Oryginalny Microsoft® Windows® XP Home |
| Platforma komputerowa | Nvidia MCP7A ION |
| Procesor (rodzina) | Intel Atom |
| Procesor (opis) | Intel Atom N270 (1.6GHz/533MHz FSB/512K Cache) |
| Pamięć zainstalowana (pojemność) | 1 GB |
| Pamięć (opis) | DDR2-800 1G x 1 (2 Slots) |
| Karta graficzna | Nvidia MCP7A ION |
| Czytnik kart pamięci / FDD | Card Reader slot |
| Napęd optyczny (rodzina) | Super Multi |
| Napęd optyczny (opis) | Slim Slot-in Super Multi DVD-RW |
| Dysk twardy (pojemność) | 160 GB |
| Dysk twardy (opis) | SATA 2.5'' 160GB |
| Obudowa | Ultra Small Form Factor |
| Klawiatura | Tak |
| Mysz | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Front I/O port: Slot-in Super Multi DVD-RW, Card Reader x 1, USB 2.0 x 2, Headphone-out jack x 1, MIC x 1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Rear I/O port: Wi-Fi antenna x 1 (built-in), USB 2.0 x 4, D-Sub x 1, HDMI out x 1, eSATA x1, Audio out (S/PDIF out) jack x1, Giga Lan x 1 |
| Informacje dodatkowe | Czarnny, klawiatura i mysz |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

