
Komputer Asus EeeBox PC EB1501U-B0137
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(4)
| Kod Producenta | EB1501U-B0137 |
| System operacyjny | MS Windows 7 Home Premium 32 bit |
| Procesor (rodzina) | Intel Atom |
| Procesor (opis) | 330 Dual Core 1.6GHz |
| Pamięć zainstalowana (pojemność) | 2 GB |
| Pamięć (opis) | DDR2 800MHz |
| Karta graficzna | NVIDIA® ION™ 512MB |
| Czytnik kart pamięci / FDD | SD/SDHC/MS/MS Pro/MMC |
| Napęd optyczny (rodzina) | Super Multi |
| Napęd optyczny (opis) | Slim Slot-in Super Multi DVD-RW |
| Dysk twardy (pojemność) | 250 GB |
| Dysk twardy (opis) | SATAII 5400rpm 2.5" |
| Obudowa | 1,2kg (193mm x 193mm x 39mm) |
| Klawiatura | Tak |
| Mysz | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Przednie I/O: Stacja Super Multi DVD-RW typu Slot-in, Czytnik kart x 1, USB 3.0 x 2, Wyjście na słuchawki x 1, Wyjście na mikrofon x 1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Tylne I/O: Antena Wi-Fi x 1, USB 2.0 x 4, D-Sub x 1, Wyjście HDMI x 1, eSATA x1, Wyjście audio (S/PDIF) x 1, Giga Lan x 1 |
| Wyposażenie dodatkowe | Akcesoria: Przewodnik, Zasilacz (65W) + Kabel, Stylowa podstawka, Przejściówka S/PDIF, Karta gwarancyjna x 1, Zaczep VESA, |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu

