
Komputer Asus ASUS ExpertCenter P500 SFF P500SV-05210H0020 Intel Core 5 210H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD PC Szary
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Nośniki CD i DVD są coraz rzadziej używane do przenoszenia danych. Z tego względu coraz więcej osób rezygnuje z napędu w komputerze stacjonarnym. Ta konfiguracja nie posiada napędu DVD+RW, dzięki czemu w obudowie znajduje się nieco więcej wolnej przestrzeni do zagospodarowania. Jeśli jednak uznasz, że napęd jest niezbędnym elementem komputera, zawsze możesz go dokupić.
| Specyfikacja | |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,6 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core (Series 2) |
| Liczba wątków | 12 |
| Efektywne rdzenie | 4 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,2 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,6 GHz |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Maksymalna moc turbo | 115 W |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core 5 |
| Podstawowa moc procesora | 45 W |
| Model procesora | 210H |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Nazwa koloru | Grey |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Obudowa | SFF |
| Kensington Lock | Tak |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kolor produktu | Szary |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie | 180 W |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Waga produktu | 5,06 kg |
| Wysokość produktu | 309 mm |
| Szerokość produktu | 93 mm |
| Głębokość produktu | 296 mm |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Typ produktu | PC |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Rodzaj ochrony hasłem | HDD |
| Rodzaj ochrony hasłem | Użytkownik |
| System dźwięku | Dźwięk wysokiej jakości |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 168 mm |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura w zestawie | Nie |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Zainstalowany system operacyjny | Brak |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba tylnych portów audio | 3 |
| Liczba przednich portów USB | 3 |
| Ilość złączy SATA III | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba tylnych portów USB | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba przednich portów audio | 1 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość | 497mm |
| Długość | 172mm |
| Wysokość | 510mm |
Pliki do pobrania:
Sfinansuj wszystko w Ratach dla Firm w 7 minut!
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

