
Komputer Adax Bravo HX4200 ZBAXPCAA0270
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Producent | ADAX |
| Nazwa typu | Komputery ADAX |
| Opis ogólny | Komputer ADAX BRAVO HX4200 |
| Zainstalowany model procesora | AMD Athlon X2 4200+ |
| System operacyjny | MS Windows XP Home oem PL SP2 |
| Chipset płyty głównej | NVIDIA nForce 560 |
| Rodzaj pamięci | DDR2 Dual |
| Ilość wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Pamięć zainstalowana | 2048 MB |
| Maksymalna wielkość pamięci | 8 GB |
| Interfejs | S-ATA II |
| Pojemność dysku | 320 GB |
| Napęd FDD | Nie |
| Napęd optyczny wbudowany | DVD RW Label Flash |
| Wbudowana karta grafiki | nVidia GeForce 8500GT 256 MB PCI-Express |
| Wbudowany LAN 100Mb / 1Gb | 0 / 1 szt |
| Wbudowane Audio | 8 Ch Azalia Realtek ALC883 |
| Złącze karty graficznej | PCI Express 16x |
| Złącza USB | 0/6 |
| Złącza PCI Express x16 | 1 |
| Złącza PCI 32-bit/33MHz | 3 |
| Złącza PCI Express x1 | 1 |
| Złącze LPT | Tak |
| Złącze RS-232 | Tak |
| Wbudowany IEEE1394 | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Kolor obudowy | silver-black (srebrno-czarny) |
| Ilość kieszeni zewn. 3.5" | 2 |
| Ilość kieszeni zewn. 5.25" | 3 |
| Maksymalna moc zasilacza | 350 W |
| Dołączone oprogramowanie | Nero Express do Label Flash, Panda Antivirus + Firewall 2008 (3-mce) |
| Gwarancja | 2 lata |
| Spełniane normy | CE, ROHS |
| Wymiary [G x S x W] | 435x190x423 |
| Wyposażenie dodatkowe | czytnik kart MD,MC, MS, MMC, SM, SD,CF ;podkładka pod mysz ADAX |
| Informacje dodatkowe | Karta graficzna nie jest zintegrowana SATA2 RAID 0/1/0+1, |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu