
Komputer Actina Sierra Sierra VB series E2160 2x512 80
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| System operacyjny | MS Windows Vista Business 32-bit Polish 1pk DVD |
| Płyta główna | INTEL BLKD946GZABL 946GZ LGA775 (DZ/LAN/VGA) mATX |
| Procesor (rodzina) | Intel Pentium Dual Core |
| Procesor (opis) | PROCESOR PENTIUM DUAL-CORE E2160 1.8GHz/1M LGA775 BOX |
| Pamięć zainstalowana (pojemność) | 1 GB |
| Pamięć (opis) | 2 xKINGMAX DDR2 512MB PC667 |
| Karta graficzna | ON BOARD |
| Karta muzyczna | ON BOARD |
| Napęd FDD | FDD 1.44 MB SAMSUNG BLACK |
| Napęd optyczny (rodzina) | Super Multi |
| Napęd optyczny (opis) | DVD-REC LG GSA-H58N OEM CZARNY |
| Dysk twardy (pojemność) | 80 GB |
| Dysk twardy (opis) | HDD Caviar 80GB WD800JD SATA 8 MB |
| Obudowa | OBUDOWA I-BOX WINGS 371 350W CE+PFC PRESCOT BLACK |
| Klawiatura | KLAWIATURA ACTINA 1200 CZARNA (DSK) |
| Mysz | MYSZ ACTINA 3000 CZARNA (DSK) |
| Wyposażenie dodatkowe | SŁUCHAWKI LOGITECH OEM DIALOG 220 , MIKROFON LOGITECH OEM DIALOG 320 BLACK |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00