
Komputer Actina Sierra KOMAAAKOE0639
ocena produktu 5/5 gwiazdki
(1)
| System operacyjny | Free DOS |
| Płyta główna | GIGABYTE GA-945GCM-S2L Intel 945GC Socket 775 (PCX/DZW/VGA/GLAN/SATA/DDR2) mATX (OEM) |
| Procesor (rodzina) | Intel Core 2 Duo |
| Procesor (opis) | PROCESOR CORE 2 DUO E6420 2.13GHz/4M LGA775 BOX |
| Pamięć zainstalowana (pojemność) | 2 GB |
| Pamięć (opis) | ACTINA DDR2 2048MB PC800 OEM (produkcja) |
| Karta graficzna | GAINWARD GeForce 8400GS 256MB DDR2/64bit TV/DVI PCI-E (2.8 ns) (450/800) (chłodzenie pasywne) |
| Karta muzyczna | Zintegrowana |
| Napęd FDD | Brak |
| Napęd optyczny (rodzina) | DVD-REC (Dual Layer) |
| Napęd optyczny (opis) | DVD-REC LG GH20NS15 SATA OEM CZARNY |
| Dysk twardy (pojemność) | 80 GB |
| Dysk twardy (opis) | HDD CAVIAR 80GB SATA (WD800JD) 8MB CACHE |
| Obudowa | OBUDOWA CoolerMaster - ELITE 335 (RC-335-KKN1-GP) Czarna |
| Klawiatura | Brak |
| Mysz | Brak |
| Wyposażenie dodatkowe | LISTWA ZASILAJĄCA ARMAC ARC-5 3m szara , ZASILACZ I-BOX ATX 400W BASIC CE+PFC 24PIN |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania: