
Komputer Actina Sierra E series KOMAAAKOE0602
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| System operacyjny | Free DOS |
| Płyta główna | MSI 945GCM5-F v2 I945GC S775 (PCX/DZ/GLAN/SA) BULK |
| Procesor (rodzina) | Intel Pentium Dual Core |
| Procesor (opis) | PROCESOR PENTIUM DUAL-CORE E2160 1.8GHz/1M LGA775 BOX |
| Pamięć zainstalowana (pojemność) | 1 GB |
| Pamięć (opis) | 1024 |
| Karta graficzna | Intel GMA 950 |
| Karta muzyczna | RealTek ALC888 (8-kanałowa) - Azalia |
| Napęd FDD | BRAK |
| Napęd optyczny (rodzina) | Super Multi |
| Napęd optyczny (opis) | DVD-REC LITEON DH-20A4P DL/RAM CZARNY BULK |
| Dysk twardy (pojemność) | 160 GB |
| Dysk twardy (opis) | HDD CAVIAR 120GB WD1200AAJS SATA II 8MB CACHE |
| Obudowa | OBUDOWA IBOX RICO 373 TX 400W CE+PFC PRESCOT |
| Klawiatura | BRAK |
| Mysz | BRAK |
| Wyposażenie dodatkowe | CZYTNIK KART SONY MRW620-2 WEWNETRZNY CZARNY , CZYTNIK KART GMB FDI2-ALLIN1-B 3,5" CZARNY , * |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu