Komlogo Gra domino. Znam sylaby. Cz. 9 i 10 - zestaw Kaju

ID produktu: 1461754

Zasada gry w domino jest znana od dawna. Obecnie występuje wiele jego odmian. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu środowiska terapeutów, nauczycieli i rodziców stworzono serię domin dwusylabowych pt. Znam sylaby.Seria domin wspomaga rozwój funkcji poprawnej wymowy, ćwiczy spostrzegawczość wzrokową oraz doskonali analizę i syntezę słuchową wyrazów. Domino przeznaczone jest również do wspomagania początkowej nauki czytania.
Wyrazy w dominie to rzeczowniki w mianowniku liczby pojedynczej lub mnogiej.
Domina można wykorzystać w gabinetach logopedycznych, w zajęciach pozalekcyjnych, w przedszkolu czy w domu. Są doskonałym urozmaiceniem zarówno zajęć indywidualnych jak i grupowych.
Zasady gry
W grze mogą brać udział dwie, trzy lub cztery osoby. Kartoniki domina należy rozdać wszystkim graczom i ułożyć sylabami do dołu. Następnie jeden z graczy wybiera dowolny kartonik i układa na środku stołu. Kolejni gracze, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wyciągają po jednym kartoniku. Jeżeli wybrana sylaba tworzy z ułożoną na stole wyraz gracz dokłada ją do ułożonego węża. Jeżeli sylaby nie pasują do żadnego końca węża, gracz zabiera kartonik.
W przypadku, gdy wszystkie kartoniki zostały odkryte, a gracze jeszcze je posiadają, następuje odjęcie kartoników z dowolnego końca węża aby dopasować pozostałe sylaby, które jeszcze znajdują się u graczy.
Wygrywa osoba, która pierwsza wyłoży na środek wszystkie posiadane obrazki.
Wykaz słów:
Część 9
2x2 Część 10
2x2
budy
daty
fale
kora
kule
loki
mata
góry
lipy
sala
tace
lato
mapa
waza
kawa
foki
auto
sowa
buki
fala
koła
kosy
kura
nosy
para
pole
rama
sady
lala
lepy
lupa
leki
meta
rogi
damy
owca


Format: 21x14x4 cm
oprawa: pudełko

Wyróżnione przez eksperta
  • Wiek Od 6 lat
Produkt
MarkaKomlogo
Kod producenta168493
EAN5900238482935
Informacje podstawowe
WiekOd 6 lat
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Specjalista Morele |02:05
Cześć!
Komlogo Gra domino. Znam sylaby. Cz. 9 i 10 - zestaw Kaju możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

25,50 zł