Kolumna mobilna Ibiza PORT15VHF-BT + pokrowiec one size
ID produktu: 15636681
Kolumna mobilna Ibiza PORT15VHF-BT – Idealny dźwięk na każdą imprezę
Wbudowany odtwarzacz MP3 i funkcje karaoke
Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki przez Bluetooth
Mobilność dzięki wbudowanemu akumulatorowi
Wysoka moc i jakość dźwięku – 800W
Kolumna oferuje moc szczytową do 800 W, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku, niezależnie od rodzaju muzyki. Dzięki temu, każda impreza nabiera nowego wymiaru, a dźwięk jest czysty i wyraźny, co zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy.
Zestaw mikrofonów bezprzewodowych do karaoke
Specyfikacja techniczna kolumny Ibiza PORT15VHF-BT
  • Marka: Ibiza Sound
  • Model: PORT15VHF-BT
  • Wymiary: 48,20 cm (szer.) x 69,00 cm (wys.) x 44,20 cm (gł.)
  • Waga: 17,5 kg
  • Kolor: czarny
  • Zasilanie: akumulatorowo-sieciowe
  • Moc: 800 W
  • Komunikacja: Bluetooth
  • Złącza: czytnik kart pamięci, jack 6,3 mm, USB
  • Czas pracy: 5 h
  • Czas ładowania: 180 min
  • Pasmo przenoszenia: 35-20000 Hz
  • Czułość: 99 dB
  • Akumulator: 12V 7.2 Ah
  • Głośnik niskotonowy: 15"/38 cm
  • Liczba głośników: 2
  • Średnica głośników: 3 cale
  • Zakres częstotliwości: 50Hz-17kHz