Zlewozmywaki
Do koszyka

Koło Zlew ceramiczny Nova Pro 70cm biały (5230000)

ID produktu: 3297013
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Kolor: Biały
  • Kształt: Prostokątny
  • Materiał: Ceramika
  • Rodzaj: 1-komorowy bez ociekacza
  • Typ: Gospodarczy
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Zlew ceramiczny Nova Pro 70cm biały (5230000)

 

Opis:

  • W komplecie: zestaw odpływowo - przelewowy
  • Do kompletowania z wspornikami dł. 46 cm (w komplecie szablon i śruby montażowe) oraz z syfonem 1 1/2" odpływ fi 40 (np. Viega 119270)
  • Możliwość postawienia na blacie przy zachowaniu montażu do ściany
  • Głębokość50 cm
  • Wysokość20 cm
  • Szerokość70 cm
  • Waga33 kg

Specyfikacja

Kolor
Biały
Kształt
Prostokątny
Materiał
Ceramika
Rodzaj
1-komorowy bez ociekacza
Typ
Gospodarczy
Waga [kg]
33

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
7 lat
Typ gwarancji
Gwarancja producenta

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Gembird Opaska zaciskowa 100 sztuk (NYT-150/25), Intellinet Network Solutions Patch kabel Cat5e SFTP 7,5m czerwony (330688), Lian Li Rama na wentylator 140mm Czarna (D8000-2), Mcab A-microB, męsko-żeński, 0.2m, OTG, czarny (7300100), Lancom Systems Moduł nadawczo-odbiorczy SFP-SX-LC10 (61485), InLine Patchcord SF/UTP Cat.5e, pomarańczowy 7.5m (72575O), InLine Patchcord światłowodowy SC/SC, 50/125µm, OM3 7.5m (83575O), Seagate Barracuda 500 GB 3.5" SATA III (ST500DM009), Equip HDMI - HDMI 10m czarny (119347), Himoto Karoseria Truggy 1:16 (HI/18301), Delock USB 3.1 Gen 1 (91740), Whitenergy Przetwornica samochodowa DC 24V-AC 230V 200W z USB (06578), Esperanza Waga dla niemowląt (EBS015), Hofi Glass SZKŁO HARTOWANE HOFI GLASS PRO+ NINTENDO SWITCH, LG 55UK6500MLA LED 55" 4K (Ultra HD) webOS , FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK SOWA SAMSUNG GALAXY S9, Techly Techly Wandhalterung für 23"-37" TV LED LCD 1 Gelenk schw., Gospodarczy Prostokątny Ceramika Biały