
KOLASTYNA OPALANIE KOLASTYNA Ochrona i nawilżenie Emulsja do opalania w sprayu SPF20 150 ml
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Emulsja do opalania w sprayu KOLASTYNA Ochrona i nawilżenie SPF20 to nowoczesny produkt, który oferuje doskonałą ochronę przed czterema głównymi rodzajami promieniowania: UVA, UVB, VL oraz IRA. Dzięki lekkiej formule, emulsja szybko się wchłania, co sprawia, że jest niezwykle wygodna w użyciu. Idealna na plażę czy podczas aktywności na świeżym powietrzu, zapewnia nie tylko ochronę, ale również komfort.

Ochrona przed promieniowaniem słonecznym jest niezwykle istotna dla zdrowia skóry. Emulsja KOLASTYNA skutecznie zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, a także VL i IR, co czyni ją doskonałym wyborem na słoneczne dni. Regularne stosowanie tego preparatu pozwala cieszyć się słońcem bez obaw o poparzenia czy inne niepożądane skutki ekspozycji na słońce.

Formuła emulsji została wzbogacona o kwas hialuronowy, który skutecznie nawilża skórę, co jest szczególnie istotne podczas długotrwałej ekspozycji na słońce. Dzięki temu Twoja skóra pozostaje gładka, elastyczna i zdrowa, co sprawia, że korzystanie z promieni słonecznych staje się prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo, emulsja zawiera składniki takie jak gliceryna i masło shea, które wspierają działanie nawilżające i ochronne.

Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00