
Koala Hak rozporowy do montażu hamaków i foteli hamakowych, koala/hr
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Element dodatkowy do umocowania hamaków i foteli hamakowych. W zestawie hak o wymiarach 120x10mm + kołek 14x80mm. Hak przeznaczony jest do montażu hamaków do ścian, lub do kręcenia w belkę drewnianą. Do montażu foteli hamakowych do sufitu zalecamy zestawy montażowe z czterema śrubami. Śruba powinna być wkręcona w betonową ścianę, nie posiadającą izolacji. Śrubę należy wkręcić, aż do momentu ograniczenia możliwości dalszego wkręcania przez oczko montażowe na końcu śruby. Oczko powinno dotykać betonu ściany lub sufitu.
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00