Klimatyzator Electrolux EXP26U338HW
ID produktu: 6932457
Klimatyzatory przenośne
Ogrzewanie
Sterowanie za pomocą pilota
Specyfikacja
ModelPrzenośny klimatyzator powietrza
Poziom hałasu64 dB
Funkcje wentylacjiChłodzenie
Funkcje wentylacjiGrzanie
Filtr powietrzaTak
Wydajność chłodzenia w watach (nominalna)2600 W
Tryb Komfortowy senTak
Enegretyczna wydajność ogrzewania3,1
Moc grzewcza w watach (nominalna)2300 W
Urządzenie rozmrażająceR290
CertyfikatyCE
Kolor produktuBiały
Wbudowany wyświetlaczTak
Typ wyświetlaczaLED
Napięcie wejściowe AC220 - 240 V
Moc pobierana2600 W
Klasa energetyczna (chłodzenie)A
Godzinne zużycie energii (chłodzenie)1 kWh
Godzinne zużycie energii (ogrzewanie)0,8 kWh
Waga produktu32,5 kg
Szerokość produktu476 mm
Głębokość produktu385 mm
Wysokość produktu710 mm
Szerokość540mm
Długość435mm
Wysokość870mm
Wyróżnione przez eksperta
  • Klasa energetyczna Klasa A
  • Moc 2.6 kW
  • Poziom głośności 64 dB
  • Przepływ powietrza 390 m3/h
  • Sterowanie smartfonem Nie
Producent
Nazwa producenta ELECTROLUX POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres Karolkowa 30, 01-207 Warszawa, PL
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producenta2_296612
EAN7332543587568
Informacje podstawowe
Rodzaj
KolorBiałe
Dane techniczne
Moc2.6 kW
390 m3/h
Liczba prędkości nawiewu3
Poziom głośności64 dB
Klasa energetycznaKlasa A
Funkcje
Nie
Sterowane pilotem
TimerZ timerem
Tryb nocnyTryb nocny
Z funkcją grzania
Osuszanie powietrzaZ funkcją osuszania
Nawilżanie powietrzaBez nawilżacza
Wymiary
Wysokość71 cm
Szerokość47.6 cm
Głębokość38.5 cm
Waga32.5 kg
4/5
ocena produktu 4/5 gwiazdki
100% osób poleca
ten produkt
5
0%
4
100%
3
0%
2
0%
1
0%