Klimatyzator AEG Klimatyzator przenośny (AXP26U338CW)
ID produktu: 12907020
Klimatyzatory przenośne
Sterowanie za pomocą pilota
Klimatyzator przenośny AEG (AXP26U338CW)
Dane technicze
  • Minutnik Tak
  • Poziom hałasu 64 dB
  • Model Przenośny klimatyzator powietrza
  • Wbudowany wyświetlacz Tak
  • Kolor produktu Czarny, Srebrny, Biały
  • Typ wyświetlacza LED
  • Długość przewodu 1,8 m
  • Klasa energetyczna (chłodzenie) A
  • Klasa efektywności energetycznej (ogrzewanie) Nie
  • Godzinne zużycie energii (chłodzenie) 1 kWh
  • Szerokość produktu 476 mm
  • Głębokość produktu 385 mm
  • Wysokość produktu 710 mm
  • Waga produktu 31,5 kg
  • W zestawie pilot zdalnego sterowania Tak
  • Funkcje wentylacji Chłodzenie, Osuszanie, Wentylacja
  •  Maksymalna wydajność chłodzenia 9000 BTU/h
  • Maksymalna wydajność chłodzenia w watach 2600 W
  • Enegretyczna wydajność chłodzenia 2,6
  • Prędkości 4
  • Zdolność osuszania 1,2 l/h
  • Przepływ powietrza (wysoka prędkość) 390 m³/h
  • Przeznaczone dla powierzchni pokojowej do 40 m²
  • Filtr antybakteryjny Tak
  • Urządzenie rozmrażające R290
  • Średnia waga chłodnicza 0,2 g
  • Zakres temperatury chłodzenia 16 - 32 °C
Wyróżnione przez eksperta
  • Klasa energetyczna Klasa A
  • Moc 2.6 kW
  • Poziom głośności 64 dB
  • Przepływ powietrza 390 m3/h
  • Sterowanie smartfonem Nie
Produkt
MarkaAEG
Kod producentaAXP26U338CW
EAN7332543587681
Informacje podstawowe
Rodzaj
Jednostka zewnętrznaBez jednostki zewnętrznej
KolorBiałe
Dane techniczne
Moc2.6 kW