Klawiatury dla graczy

Klawiatura Razer BlackWidow Chroma (RZ03-01220100-R3M1)

ID produktu: 649269
Zobacz produkty podobne
(127)
Zapytaj społeczności 19 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

 • Interfejs: USB
 • Podświetlenie: RGB
 • Rodzaj przełączników: Razer Green
 • Typ klawiatury: Mechaniczna
 • Układ klawiatury: Amerykański (US)
Opis
Specyfikacja
Opinie (127)
Inspiracje (17)
Pytania i odpowiedzi (19)
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Komunikacja przewodowa

Przewodowe klawiatury dla graczy zapewniają najwyższą stabilność połączenia, działają niezawodnie i nie są podatne na zakłócenia lub opóźnienia. Fakt ten docenią szczególnie uczestnicy gier sieciowych, w których ułamki sekund bywają decydujące. Klawiatura została wyposażona w solidnie wykonany przewód o optymalnej długości, dlatego będzie wygodna w użytkowaniu i trwała.

Układ amerykański (US)

Amerykański układ klawiszy (US) jest zdecydowanie najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem w klawiaturach dla graczy. Klawiaturę tego rodzaju wyróżnia wydłużony przycisk Shift po lewej stronie oraz mniejszy klawisz Enter niż w klawiaturze z układem angielskim (EN). Układ klawiszy warto dobrać pod kątem własnych przyzwyczajeń, by rozgrywka oraz praca były jak najwygodniejsze.

Mechaniczne przełączniki

Klawiatura mechaniczna wyróżnia się solidnym wykonaniem oraz bardzo wysoką trwałością. To zasługa odrębnych przełączników pod każdym z przycisków. Mechaniczna konstrukcja klawiatury wpływa nie tylko na jej wytrzymałość, ale też na precyzję działania przycisków, a to przekłada się na jeszcze wyższy komfort podczas rozgrywki.

Podświetlenie RGB

Klawiatura z podświetleniem RGB będzie praktycznym i designerskim wyborem dla gracza. Podświetleniem RGB można sterować na różne sposoby, a przez to niemal w pełni spersonalizować wygląd klawiatury. Kolorystykę podświetlenia można dopasować do otoczenia albo postawić na mocne i kontrastowe odcienie. Podświetlenie pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również praktyczną – zdecydowanie ułatwia korzystanie z komputera po zmroku.

Klawisze multimedialne

Klawiaturę wyposażono w przyciski multimedialne, które ułatwiają obsługę programów, gier i aplikacji. Przyciski ułatwią przyciszenie lub pogłośnienie muzyki, całkowite wyciszenie, zatrzymanie odtwarzania i tym podobne akcje.

Blok numeryczny

Klawiatura z blokiem numerycznym jest wygodnym rozwiązaniem, które sprawdza się szczególnie dobrze w grach dwuosobowych w trybie kooperacji, jak również podczas pracy przy komputerze. Ten model klawiatury wyposażono w standardowy blok numeryczny, dzięki czemu zapewni ona komfortowe warunki do działania.

Interfejs USB

Klawiaturę wyposażono w interfejs USB – jest to rozwiązanie niemal w pełni uniwersalne. Interfejs USB zapewnia stabilne działanie oraz optymalną prędkość przesyłania danych, co ma spore znaczenie w grach, ale też w codziennej pracy przy komputerze.

Podpórka pod nadgarstki

Ergonomia przy biurku ma niebagatelny wpływ na rozgrywkę i pracę. Podpórka pod nadgarstki odciąża je, ułatwia długotrwałą pracę i rozgrywkę na komputerze. Ten model klawiatury został wyposażony w komfortową podpórkę, która zdecydowanie poprawi wygodę podczas użytkowania komputera.

Wielokrotnie nagradzana Klawiatura Razer BlackWidow Ultimate wraca i jest lepsza niż kiedykolwiek. Zupełnie nowy, wewnętrzny układ klawiszy został stworzony wspólnymi siłami najlepszych inżynierów Razer – przetestowany i sprawdzony, aby zaspokoić ogromne potrzeby najlepszych zawodników sportów elektronicznych.

Konwencjonalne klawisze z przełącznikami mechanicznymi służą przede wszystkim do pisania, natomiast mechaniczne przełączniki Razer™ zostały zaprojektowane od podstaw specjalnie dla graczy. Oferują piorunująco szybki czas reakcji oraz niezwykłą precyzję, dzięki nim każde krytyczne uderzenie jest celne. Niezwykle trwałe klawisze z przełącznikami mechanicznymi Razer™ osiągają żywotność nawet do 60 milionów naciśnięć, w porównaniu do 50 milionów naciśnięć dla klawiszy z konwencjonalnymi przyciskami mechanicznymi.

Klawiatura Razer BlackWidow Ultimate umożliwia dostosowanie podświetlenia klawiszy, ułatwiając tym samym rozgrywkę w warunkach słabego oświetlenia.

 

Atuty:

 

Podświetlenie Chroma

Niezależnie od tego, w co grasz, Twój styl i sprzęt wyraża Twoje indywidualne podejście. System Chroma od Razer to nie tylko wielokolorowe podświetlenie.To nieskończone możliwości personalizacji, dzięki którym jeszcze lepiej wyrazisz swój styl. Nowy systém podświetlenia oferuje aż 16,8 milionów kolorów, wiele opcji podświetlenia a także synchronizację kolorów i wzorów podświetlenia  pomiędzy wszystkimi urządzeniami Chroma.

 

Synapse: Stats & Heatmaps

Dzięki współpracy z nowym dodatkiem Razer Synapse: Stats & Heatmaps, Razer DeathAdder Chroma zapewni graczom precyzyjny feedback dotyczący wydajności i stylu gry, w tym czasu rozgrywki, wykorzystania danych klawiszy, przebytego dystansu, czy nawet sumarycznego nacisku podczas gry. Niesamowita ilość przydatnych danych wraz z ultra-precyzyjnym sensorem umożliwi graczom dopasowanie nowego DeathAddera Chroma do swojego indywidualnego stylu gry i poprawę swojej wydajności – to więcej, niż oferuje dowolna myszka na Ziemi.

 

Zupełnie nowe mechaniczne klawisze Razer™ – zaprojektowane dla graczy

Klawiatura Razer BlackWidow Ultimate wyposażona jest w zupełnie nowe klawisze z przełącznikami mechanicznymi Razer™ – zaprojektowane dla graczy, którym zależy na szybkości i skróconym czasie reakcji. Traducyjne klawiatury służą do codziennej pracy w domu czy biurze, natomiast przyciski mechaniczne w klawiaturach Razer™ zostały zaprojektowane dla graczy, dodatkowo spełniając wymogi codziennego użytkowania.

Dzięki sile nacisku 50 g i skoku klawiatury o wartości 1,4 mm, klawisze działają niesamowicie szybko, zapewniając reakcję klawiatury w chwili, gdy zadziała refleks gracza.

 

Zwiększona wytrzymałość – nawet do 60 milionów naciśnięć

Klawisze z przełącznikami mechanicznymi Razer™ są testowane aż do 60 milionów naciśnięć, aby mieć pewność, że wytrzymają tyle, ile trzeba aby gracz mógł dostać się na sam szczyt tabeli liderów.

 

Regulowane podświetlenie klawiszy ułatwia rozgrywkę w warunkach słabego oświetlenia

Dzięki podświetlanym klawiszom zawsze wykonasz odpowiedni ruch, co da ci przewagę taktyczną umożliwiając ataki oraz otoczenie wroga przy słabym świetle.

 

Etykieta na opakowaniu:

 

Zupełnie nowe klawisze z przyciskami mechanicznymi Razer™

Zaprojektowane dla graczy

 

Zwiększona wytrzymałość

Nawet do 60 milionów naciśnięć

 

Właściwości

-              Klawisze z przyciskami mechanicznymi Razer™ reagujące przy sile nacisku 50 g

-              Żywotność nawet do 60 milionów naciśnięć.

-              Indywidualnie podświetlane klawisze

-              Wciśnięcie 10 klawiszy na raz dzięki anti-ghosting

-              W pełni programowalne klawisze z funkcją zapisu makro „w locie"

-              5 klawiszy dedykowanych makro

-              Funkcja gaming

-              Wyjście audio jack i wtyczka mikrofonu

-              Gniazdo przelotowe USB

-              Technologia Ultrapolling 1000 Hz

-              Współpraca z Razer Synapse 2.0

-              Przewód w osłonce z plecionych włókien

-              Przybliżone wymiary: 475 mm (szerokość) x 171 mm (głębokość) x 20 mm (wysokość)

-              Przybliżona waga: 1500 g

 

Wszystkie urządzenia wyposażone w system Chroma posiadają specjalne tryby podświetlenia:

 • Spectrum cycling: Powolne przejścia w ramach pełnej gamy kolorów.
 • Breathing: Delikatna pulsacja wybranym kolorem co 7 sekund. Ten wzór był do tej pory charakterystyczny dla myszek Razer.
 • Static: Wybierz dowolny kolor z palety 16.8 miliona barw i rozświetl nim nauszniki swojego headsetu Kraken 7.1, rolkę myszki DeathAdder lub każdy z klawiszy klawiatury BlackWidow Ultimate.
 • Custom (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Łatwo ustaw indywidualny kolor podświetlenia dla każdego z klawiszy swojej BlackWidow Ultimate Chroma za pomocą Razer Synapse.
 • Custom – Predefiniowane Schematy (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Skorzystaj 
  z jednego ze schematów podświetlenia, stworzonych specjalnie dla gatunków FPS, MOBA, MMO czy RTS.
 • Reactive (dla BlackWidow Ultimate Chroma): Rozświetla klawisz po naciśnięciu, 
  lub – w osobnym trybie – pozostawia ślad przez jakiś czas, dzięki czemu klawiatura świeci tym jaśniej, im szybciej naciskasz klawisze.
 • Wave (dla BlackWidow Ultimate Chroma):  Tworzy falę, która rozświetli klawiaturę wszystkimi kolorami tęczy, tworząc energiczną i niekończącą się animację. 

 

Specyfikacja

Linia
BlackWidow
Element kolorystyczny
Czarny
Komunikacja z komputerem
Układ klawiatury
Interfejs
Typ klawiatury
Rodzaj przełączników
Razer Green
Podświetlenie
Złącza Audio
Tak
Szerokość (cm)
47.5
Głębokość (cm)
17.1
Wysokość (cm)
2
Waga [g]
1500

Opinie (127)

(127)
4.5/5
(127)
96% osób poleca
ten produkt
5
80%
4
16%
3
2%
2
2%
1
1%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Nie posiadam produktu, mimo, iż zamówiłem go tydzień temu, mimo, iż na stronie widnieje napis, że produkt jest dostępny, mimo mojej rozmowy telefonicznej, wciąż istnieje info, że morele posiada produkt na stanie.
Posiadam ten produkt Od dziś
Minus cena

Inspiracje (17)

Pytania i odpowiedzi (19)

W opisie produktu jest informacja że klawiatura posiada podpórkę pod nadgarstki, można ją gdzieś zobaczyć? jakiś screen czy coś?
Ta klawiatura nie ma takiej podpórki, musi to być błąd w opisie.
Nie ma podpórki
Ew v1 którą mam chyba to jest stała widoczna na screenie v2chroma ma chyba wiekszą odczepiaana podporke
Kupiłem ją ponad rok temu i nie było żadnej podkładki pod nadgarstki. Może chodzi o ten panel przd spacją, że jest trochę dłuższy niż w standardowej klawiaturze...
Podpórka pod nadgarstki w tej klawiaturze jest na stałe. Niema dodatkowej (doczepianej)
Za podpórkę na nadgarstki robi dolna krawędź klawiatury, nie ma opcji doczepienia dodatkowej przedłużonej podpórki - nie ma nawet żadnych otworów mocujących taką podpórkę, jako np dodatkowe akcesoria.
Osobiście uważam, że dla osób z dużymi dłońmi może to być mniej komfortowe niż dla osób z dłońmi "średnimi" i mniejszymi, aczkolwiek (jeśli to możliwe) najlepiej byłoby to sprawdzić w jakimś punkcie stacjonarnym.
Dla mnie ta "podpórka" jest neutralna. Niby mogłaby być ciut większa -tak z 1cm, lecz też jakoś jej długość nie sprawia mi dyskomfortu.
Nie ma podpórki. Jest błąd w opisie.
Nie ma podpórki.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (127)

Pytania i odpowiedzi (19)

Inspiracje (17)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Hama ALBUM FINE ART 24X17/50 SZARY CZARNE KARTKI (948840000), Xerox Business 80g 500 ark A3 003R91821, Hama Antenowe 1.5m biały (001224380000), Manhattan Uchwyt 423755 23"-42", MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPacD-SA), Sanus Uchwyt VML10-B1 26"-47", Socomec Netys 2000 (NPR-2000-MT), Gembird DisplayPort - DisplayPort 1.8m czarny (CC-DP2-6), MicroConnect DisplayPort Mini - DVI-I 0.15m czarny (MDPDVI3B), Trendz 9-11" (KW TZRLS10), NoName Nakładka Ultra Slim 0,5 mm HTC Desire 825 przezroczysta (GSM024232), Giotto Pisaki Turbo Color 24 kolory - WIKR-975103, AgfaPhoto Toner APTHPCE400AE / CE400A (Black), Starpak TWARDY NIEBIESKI , Saturn ST-FP1098 czarno-srebrna, Shark Punch The Masterplan, Equip Patchcord Cat 6a, SFTP, 2m, niebieski (606204), Spigen SPIGEN S350 NIGHT STAND APPLE WATCH 1/2/3/4 PINK SAND uniwersalny